terazmuzyka.pl
Film / serial 1161V  
mg | 13 maja 2019
0

„Gra o tron”. Zobacz zwiastun finałowego odcinka! [WIDEO]

Wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć – podobnie jest z jednym z najpopularniejszych seriali w historii telewizji, „Grą o tron”. W sieci pojawiła się zapowiedź finałowego odcina serii!

Fani „Gry o tron” czekali wiele długich miesięcy, nim w końcu mogli poznać dalsze przygody bohaterów serialu. HBO zdecydowało się przygotować zaledwie sześć epizodów, dlatego przyjemność z oglądania serialu dość szybko się skończy. Już za kilka dni swoją premierę będzie miał szósty i zarazem ostatni odcinek finałowej serii najpopularniejszego serialu świata.

„Gra o tron” na okładkach znanych płyt [GALERIA]

Co przyniesie nam wielki finał? Krótka zapowiedź przygotowana przez HBO nie daje nam zbyt wielu odpowiedzi, ale warto się z nią zapoznać, żeby zaostrzyć sobie apetyt przed najbliższą niedzielą, kiedy to epizod będzie miał swoją premierę:

„Gra o tron” to serial HBO na podstawie sagi „Pieśń lodu i ognia” autorstwa George’a R.R. Martina. Serial zadebiutował w 2011 roku i cieszył się ogromnym powodzeniem i zdobywając liczne nagrody.

Wiadomo już, że po zakończeniu emisji „Gry o tron”, stacja przygotuje kolejne produkcje osadzone w uniwersum stworzonym przez George’a R.R. Martina.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
3

Terry Jones (Monty Python) nie żyje

rf | fot. Anton Nossik | 22 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group