terazmuzyka.pl
Newsy 6204V  
rf | 23 kwietnia 2019
20

Greta Van Fleet rozpadnie się w tym roku? Zespół stawia ultimatum

Członkowie zespołu Greta Van Fleet postawił sobie cel, który mają spełnić do końca tego roku. Jeśli się nie uda, wtedy zespół się rozpadnie.

Greta Van Fleet w rozmowie z magazynem „Billboard” opowiedziała o swoich planach na 2019 rok. Członkowie zespołu szczególnie jeden cel traktują bardzo poważnie, kładąc na szali całą swoją karierę.

Dlaczego Greta Van Fleet zdobyła kontrakt?

Grupa twierdzi, że jej najważniejszym celem jest wydanie nowego materiału do końca 2019 roku. Perkusista Danny Wagner mówi:

Zamierzamy wydać nową muzykę. Jeśli nam się to nie uda, to kończymy z tym.

Jego słowa potwierdza wokalista Josh Kiszka:

Wszyscy zrezygnujemy. Jeśli nie uda nam się wydać nowej muzyki to rozejdziemy się.

Czy zespołowi uda się do końca roku wydać nowy materiał? Pozostało im tylko osiem miesięcy.

Greta Van Fleet podbija rynki muzyczne. Jej debiutancki album „Anthem Of The Peaceful Army” dotarł do 3. miejsca w USA i 12. w Wielkiej Brytanii, zdobywając pierwszą dziesiątkę w wielu innych krajach. Zespół zdobył także ostatnio nagrodę Grammy.

Greta Van Fleet będzie jedną z gwiazd tegorocznego Open’er Festival, który odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2019, w Gdyni.

Komentarze (20)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Archerypteryks Zasadzka [93.179.***.***] dodano: 23.04.2019, 18:49 #1
Taak, na 100%. Jak ostatnia trasa pożegnalna zespołu KISS.
Reg [31.135.***.***] dodano: 23.04.2019, 18:52 #2
Strata żadna.
towarzysz bolek [79.191.***.***] dodano: 23.04.2019, 19:01 #3
Nareszcie jakkieś dobre wiadomości z obozu Grety. Hasta la vista!
Pokaż odpowiedzi (1)
Kret [5.172.***.***] dodano: 23.04.2019, 19:08 #5
Znajdą się osoby, które utrudnią im wydanie tej płyty
Wojti [37.47.***.***] dodano: 23.04.2019, 19:56 #6
Ślepa kiszka!
Mariusz [89.230.***.***] dodano: 23.04.2019, 20:57 #7
Tak samo jak Parole co roku jeżdżą w ostatnią trasę koncertową.
Gibi [94.254.***.***] dodano: 23.04.2019, 21:44 #8
Niech już nic nie wydają...
Paprykos23 [5.173.***.***] dodano: 23.04.2019, 22:12 #9
Uważam że Greta van Fleet było jednym z lepszych współczesnych zespołów bo to co się dzieje w muzyce to jest wielki dramat.....
Dobrze że są tacy muzycy świecie.
Progdzik [5.173.***.***] dodano: 24.04.2019, 03:41 #10
Chodzi o ten klonik Zeppelinów? Mam nadzieję , że nie wydadzą płyty . Tyle szumu o cover band
PurpleHaze dodano: 24.04.2019, 06:22 #11
Bardzo dziwne podejscie do sprawy. Jezeli kochasz to co robisz i muzyka jest dla Ciebie wazna to co to za dziwne stawianie ultimatum.
Cos mi sie widzi ze mlodziaki nie udzwigneli presji i szybko sie wypalili.
Pokaż odpowiedzi (2)
marcinu [95.160.***.***] dodano: 24.04.2019, 07:43 #14
myslałem że rozpadną się jesli nie uda im się stworzyć własnej muzyki
jackTHEripper [91.222.***.***] dodano: 24.04.2019, 09:01 #15
Jak dla mnie to boys band. Ucieszę się, jak się rozpadną, serio.
Diz [89.71.***.***] dodano: 24.04.2019, 10:05 #16
Cover band cover bandu. Dla mnie żadna strata, nie lubię ani LZ ani tym bardziej jakiegoś Greta.
Kumaty [199.247.***.***] dodano: 24.04.2019, 10:29 #17
No i mamy kolejna historie na okladke TR: GRETA VAN KLEEF - BYLISMY NA KRAWEDZI. A w wywiadzie wielkie problemy z nagrywaniem nowego materialu jak np. zimno w chatce w szkockich gorach, polamane paznokcie, odnalezione demo dema pierwszej demowki LZ, picie piwia 3% i wizje wokalisty po zazyciu bucha, a na koniec 5/5 w dziale recenzji: DOBRZE JEST ICH MIEC.
szczupły szczupak [153.19.***.***] dodano: 24.04.2019, 12:35 #18
Normalnie przyszłość muzyki rockowej staje pod wielkim znakiem zapytania Język