terazmuzyka.pl
Newsy 1304V  
mg | 6 września 2019
24

Greta Van Fleet opublikowała nowy utwór. Posłuchaj „Always There”!

Utwór „Always There”, który powstał z myślą o ostatniej płycie, ale ostatecznie się na niej nie pojawił, trafił w końcu do sieci. Posłuchaj najnowszego kawałka grupy Greta Van Fleet.

Utwór „Always There” powstał podczas sesji nagraniowych do debiutu, czyli płyty „Anthem Of The Peaceful Army”. Ostatecznie członkowie Grety Van Fleet uznali, że kompozycja nie znajdzie się na wydawnictwie, ponieważ jej brzmienie nie pasuje do ich koncepcji. Teraz doszli do wniosku, że powinna jednak ujrzeć światło dzienne – spory wpływ na tę decyzję miał fakt, że poproszono o wykorzystanie utworu w filmie „A Million Little Pieces”.

Metallica i Greta Van Fleet ogłosiły wspólną trasę

Dzięki temu możemy zapoznać się z utworem nie tylko podczas oglądania filmu, ale również w serwisie YouTube:

Na ścieżce dźwiękowej filmu „A Million Little Pieces”, która dziś trafiła do sieci, znalazły się ponadto utwory takich wykonawców jak R.E.M., The Velvet Underground, Toma Waitsa czy Loretty Lynn. Za przygotowanie autorskiej muzyki odpowiedzialni są natomiast Atticus Ross, Leopold Ross i Claudia Sarne

Reżyserią filmu zajął się Sam Taylor-Johnson, wystąpili w nim m.in. Aaron Taylor-JohnsonBilly Bob Thornton czy Giovanni Ribisi. Jego premierę zaplanowano na 11 września.

Komentarze (24)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Nie jestem robotem [89.229.***.***] dodano: 06.09.2019, 15:41 #1
Kiszka! Po trzykroć! Kiszka! Kiszka! Kiszka!
Pokaż odpowiedzi (2)
therion [83.143.***.***] dodano: 06.09.2019, 20:54 #4
"opublikowałA" ?
Pokaż odpowiedzi (8)
Mi1 [89.247.***.***] dodano: 07.09.2019, 16:50 #13
Dobre, po trzykroć dobre.
Andrzej [37.248.***.***] dodano: 07.09.2019, 20:27 #14
Podoba mi się. Wpada w ucho.
Just [188.146.***.***] dodano: 07.09.2019, 21:01 #15
Bardzo "radiowy" utwór. Odbiór pozytywny.
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 07.09.2019, 21:13 #16
Białe róże... Czy ten śmieszny zespół wspiera KOD? A może walczy o wolność i demokrację?
Pokaż odpowiedzi (1)
AntiFruit Pizzastar [83.26.***.***] dodano: 07.09.2019, 21:41 #18
teraz się ludziom podobają bo są młodzi i piękni, za 30 lat będą grubi i będą kaleczyć utwory na żywo to nikt ich nie będzie chciał, taka przyszłość prawie wszystkich gwiazd rocka.
Pokaż odpowiedzi (1)
Mietek [82.160.***.***] dodano: 08.09.2019, 16:56 #20
Steven Wilson konkretnie się wypowiedział o tych wypierdkach i zgadzam się z nim w pełni.
Pokaż odpowiedzi (1)
Kumaty [199.247.***.***] dodano: 09.09.2019, 12:53 #22
Jezeli istnieje pieklo dla rocknrollowca (nie mylic z Januszem rocka), to Greta leci tam na zmiane z disko polo. Ten zespol to jakas kara smierci dla tego gatunku!
Pokaż odpowiedzi (1)
sunset_station dodano: 09.09.2019, 15:56 #24
Greta Van Fleet opublikowała nowy utwór. Komisja bada przyczynę wypadku.