terazmuzyka.pl
Teraz Rock 1570V  
mg | 25 listopada 2019
0

Grudniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

Coldplay, Cream, R.E.M., Freddie Mercury, Motörhead, Editors, Kult, Happysad... To tylko niektórzy wykonawcy, o których przeczytacie w nowym „Teraz Rocku”!

W grudniowym numerze postanowiliśmy przypomnieć historię i muzyczne dokonania legendarnego zespołu Cream. Działającej w latach 60. supergrupie poświęciliśmy 8-stronicową wkładkę. Na okładce znajdziecie jednak innego wykonawcę – Coldplay. Obszerny artykuł powstał w związku z premierą nowego albumu brytyjskiego zespołu.

Skoro o artykułach mowa, te poświęciliśmy legendom – Freddiemu Mercury’emu czy Motörhead. Przeczytacie ponadto o festiwalu Altamont i zespole Blitzkrieg. Na „części pierwsze” rozłożyliśmy natomiast „Piosenkę księżycową” Anity Lipnickiej, natomiast w „5 na 5” pojawi się Mirosław Jędras. W „Kower Story” słów kilka na temat albumu „Złodzieje zapalniczek” Pidżamy Porno.

W grudniowym „Teraz Rocku” nie zabraknie wywiadów. Na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele takich formacji jak R.E.M., Airbourne, Editors, Kult, Happysad, Lipali czy Nagrobki. Wśród przepytanych przez nas solistów znaleźli się natomiast Billy Corgan, Dan McCafferty, Kasia Kowalska, Ania Rusowicz czy Jelonek.

W ostatnich tygodniach obejrzeliśmy ponadto wiele świetnych koncertów. Na łamach znajdziecie relacje z występów takich wykonawców jak Sting, Machine Head, Kult, Killswitch Engine, Closterkeller czy Volbeat. Byliśmy również na Soundedit.

To i znacznie więcej znajdziecie w grudniowym „Teraz Rocku”, który do sprzedaży trafi już 27 listopada.

Komentarze są wyłączone dla tego materiału
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group