terazmuzyka.pl
Film / serial 1376V  
mg | 13 listopada 2018
4

„Gry o tron 8” z datą premiery i teaserem [WIDEO]

Fani serialu „Gra o tron” czekali na te informacje od dłuższego czasu. HBO zdradziło w końcu, kiedy zadebiutuje pierwszy odcinek ostatniego sezonu popularnej serii.

Informacje, często oparte na spekulacjach, sugerowały, że ósmy sezon „Gry o tron” zadebiutuje w połowie 2019 roku, ale mamy już oficjalne potwierdzenie, że stanie się to wcześniej.

HBO opublikowało teaser finałowego sezonu i poinformowało przy tym, że premiera pierwszego odcinka będzie miała miejsce w kwietniu przyszłego roku!

Powstanie prequel

HBO wyprodukuje prequel serialu „Gra o tron”. Poznaliśmy pierwsze szczegóły tego przedsięwzięcia. Czy odniesie ono sukces na miarę pierwotnej serii?

George R.R. Martin wyjawił na swoim profilu Twitter, że prequel serialu „Gra o tron” będzie zatytułowany „The Long Night”, a w jedną z głównych ról wcieli się Naomi Watts:

Trwają przesłuchania do „The Long Night”, pierwszej z serii produkcji po cyklu „Gry o tron”. HBO ogłosił właśnie pierwszą gwiazdę: do naszej ekipy dołączyła Naomi Watts.

Naomi Watts to brytyjsko-australijska aktorka, która dwukrotnie została nominowana do Oscara. Znana jest jako gwiazda takich filmów, jak „21 gramów”, „Niemożliwe”, „Mullholand Drive” czy „Ring 2”.

Gra o tron” to serial HBO na podstawie sagi „Pieśń lodu i ognia” autorstwa George’a R.R. Martina. Serial zadebiutował w 2011 roku i cieszył się ogromnym powodzeniem i zdobywając liczne nagrody. Do tej pory wyemitowano siedem sezonów serialu, a ostatni, ósmy sezon, zostanie wyemitowany w 2019 roku.

Akcja prequela ma dziać się „tysiąc lat” przed wydarzeniami z „Gry o tron”. Póki co zamówiony został jedynie pilot, ale prawdopodobnie HBO wyda zielone światło na cały sezon. Zdjęcia mają ruszyć w przyszłym roku.

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
FOK [178.217.***.***] dodano: 14.11.2018, 07:22 #1
Ktoś to w ogóle jeszcze ogląda?
Pokaż odpowiedzi (3)
Zobacz także
0

Peter Mayhew („Gwiezdne wojny”) nie żyje

rf | fot. Luigi Novi | 3 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group