terazmuzyka.pl
Newsy 2480V  
mg | 10 września 2019
3

Guns N' Roses nagrał utwór do nowego „Terminatora”? Slash skomentował

Ostatnio gruchnęła wiadomość, że zespół Guns N’ Roses nagrał utwór na potrzeby filmu „Terminator: Mroczne przeznaczenie”. Czy te doniesienia mają potwierdzenie w rzeczywistości?

Strona Guns Over Oz poinformowała kilka dni temu, że Guns N’ Roses przygotowało premierowy materiał, który będziemy mogli usłyszeć w filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie”. Na stronie napisano między innymi:

 Najprawdopodobniej Slash pojawił się w domu Axla, aby dograć partię gitary do utworu. Tytuł utworu nie jest znany, ale informacja jest w 100% pewna. To będzie nowy materiał od Guns N’ Roses.

Te doniesienia zostały powielone przez większość dużych serwisów muzycznych, ale czy faktycznie jest to prawda? Dopytać postanowił o to prowadzący radiową audycję „Trunk Nation” u samego źródła, czyli Slasha. Oto odpowiedź gitarzysty:

Nie będzie nic od nas w „Terminatorze”. Plotki się pojawiają i zaczynają żyć własnym życiem. Nie da się ich cofnąć. Pojawiają się i fruną z wiatrem. Nie zmienia to faktu, że niczego od nas tam nie będzie.

- stanowczo uciął wszystkie spekulacje Slash.

Gitarzysta ponownie potwierdził jednak, że zespół pracuje nad premierowym materiałem. Ten może jednak (ale nie musi) pojawić się dopiero w marcu przyszłego roku, gdy zespół zakończy zaplanowane trasy koncertowe.

Premiera „Terminator: Mroczne przeznaczenie” odbędzie się 31 października na świecie i 8 listopada w Polsce. A ekranie zobaczymy oczywiście Arnolda Schwarzeneggera, a także powracającą do roli Sarah Connor Lindę Hamilton. Za reżyserię odpowiada Tim Miller.

Co ciekawe, „szóstka” będzie ignorowała wszystkie wydarzenia z trzech ostatnich „Terminatorów” i będzie bezpośrednią kontynuacją drugiej części. W filmie zobaczymy dwie nowe postaci – Dani Ramos (w tej roli Natalia Reyes) oraz Grace (Mackenzie Davis znana chociażby z filmu „Łowcy Androidów 2049”).

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ManLbn [31.0.***.***] dodano: 10.09.2019, 14:20 #1
I dobrze. You could be mine niech pozostanie w klasycznym i kultowym Terminator 2. Nowa część wieje sandałem.
Pokaż odpowiedzi (2)
Zobacz także
Newsy 306V  
0

Ric Ocasek (The Cars) nie żyje

rf | fot. Adanne Osefo | 16 września 2019
Newsy 1382V  
Newsy 1300V  
Newsy 497V  
4

The Who singlem zapowiedzieli nowy album [AUDIO]

mg | fot. Raph_PH | 13 września 2019
Newsy 2116V  
0

Tony Iommi komentuje pomysł powrotu Black Sabbath

rf | fot. Adam Bielawski | 13 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group