terazmuzyka.pl
Newsy 1989V  
rf | 12 grudnia 2018
0

Guns N' Roses nie wrócili do studia. Axl Rose nagrywa solo?

Nie potwierdziły się plotki o powrocie Guns N’ Roses do studia. Krążą za to plotki, że Axl Rose nagrywa solo.

Kilka dni temu zaczęły krążyć plotki, że zespół Guns N’ Roses zjawił się w studiu, żeby nagrać piosenkę „Children Of The Revolution” T.Rex na przygotowywaną składankę, na której miał wystąpić obok takich artystów, jak U2 czy Elton John.

Guns N' Roses wrócili do studia?

Producent tej płyty, Hal Willner, zdementował jednak tę plotkę. Przy okazji zdradził, że Axl Rose może nagrywać coś solo. Oto wypowiedź producenta, jaka została opublikowana na Facebooku znanego dziennikarza, Mitcha Lafona:

Chciałem zdementować pogłoskę, że Guns N’ Roses nagrywają „Children Of The Revolution”. Nie ma ich na płycie. „Children Of The Revolution” zostało nagrane przez Keshę z udziałem orkiestry oraz Wayne’a Kramera, zespołu Jack Shit oraz członków zespołów Elvisa C i Jacksona B. Krążą plotki, że Axl Rose nagrał tę piosenkę na potrzeby innego projektu, bez Guns N’ Roses, ale my nie mamy z tym nic wspólnego. Nasz projekt ukaże się nakładem BMG w marcu lub kwietniu pod tytułem „Angelheaded Hipster - Another Look at Marc Bolan”. Tytuł nawiązuje do poematu „Skowyt” Allena Ginsberga. Na płycie znajdą się między innymi: Marc Almond, Nick Cave, Perry Farrell, Foo Fighters, Emily Haines, Joan Jett, Father John Misty, Todd Rundgren, Peaches, Bjorns, Nena, a także U2 z Eltonem Johnem. W sumie 27 utworów na dwóch płytach.

8 grudnia Guns N’ Roses dali ostatni koncert trasy, na Hawajach. Co dalej?

Niedawno Axl Rose udzielił wywiadu „Abu Dhabi Ignition”, w którym odpowiedział na pytanie, co dalej z Guns N’ Roses:

Jestem pewien, że wrócimy. Wszyscy chcemy jak najlepiej dla naszych fanów – chcą wielkich koncertów, a my im je dajemy.

Staramy dawać z siebie jak najwięcej jeśli chodzi o występy. Nieważne ile dasz koncertów, każda publiczność jest inna.

Kilka razy objechaliśmy świat, ale zawsze znajdą się miejsca, w których nie graliśmy. Dopiero w tym roku po raz pierwszy zagraliśmy w Islandii, a w grudniu po raz pierwszy zagramy na Hawajach. Zawsze jest gdzie grać.

Axl Rose nie wyjawił jednak, czy zespół zamierza nagrać nowy album studyjny. Póki co Slash promuje nowy album The Conspirators, z którym przyjedzie 12 lutego 2019 do łódzkiej Atlas Areny, a Duff McKagan przymierza się do wydania drugiej solowej płyty.

W grudniowym „Teraz Rocku”, który dostępny jest w sprzedaży, znajdziecie wywiad ze Slashem i Mylesem Kennedym, w którym opowiadają o nowej płycie The Conspirators, a także o swojej współpracy i o wsparciu polskich fanów. Slash wspomina też o swojej znajomości z Dodą.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 126V  
Newsy 1126V  
14

Radiowa Trójka ma nowego dyrektora

mg | fot. rofilp | 25 maja 2020
Newsy 1331V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group