terazmuzyka.pl
Newsy 2147V  
rf | 10 maja 2019
0

Guns N' Roses pozwali browar

Zespół Guns N’ Roses pozwał browar, gdyż nie spodobała mu się nazwa warzonego tam piwa.

Browar Oskar Blues postanowił wypuścić na rynek piwo pod nazwą Guns ‘N’ Rosé, co nie spodobało się zespołowi Guns N’ Roses, który złożył do sądu pozew o naruszenie praw autorskich. Browar próbował zarejestrować tę nazwę, jednak zespół się na to nie zgodził i nakazał wycofać piwo ze sprzedaży. Przedstawiciele browaru stwierdzili jednak, że będą sprzedawać piwo do marca 2020 roku. Sprawa trafiła do sądu.

Duff McKagan ocenił umiejętności wokalne Axla Rose'a

W pozwie możemy przeczytać, że browar:

nie powinien kontynuować sprzedaży produktów, które celowo żerują na wizerunku i marce GN’R bez zezwolenia zespołu.

Obecnie zespół Guns N’ Roses ma przerwę od koncertowania, a jego muzycy skupili się na solowych projektach. Co jednak ciekawe, od pewnego czasu pojawiają się plotki o nowej płycie, a coraz więcej wskazuje na to, że muzycy wejdą razem do studia. W wywiadzie dla radia „Futuro” potwierdził je gitarzysta Slash:

Do sierpnia będę grał z The Conspirators, a potem wrócę do Guns N’ Roses, który ma zaplanowaną krótką trasę w październiku. Dużo się mówi o nowej płycie, ale jak dotąd jeszcze nic nie zrobiliśmy. Po trasie jednak skupimy się na niej. W zależności od tego, jak potoczą się sprawy z Guns N’ Roses, za jakiś czas powrócą też The Conspirators. Już zacząłem pisać kawałki na nową płytę The Conspirators.

Niedawno basista Duff McKagan w wywiadzie dla „The Rich Ellen Show” powiedział:

Czy mogę powiedzieć coś nowego na temat płyty? Nie. Ale powiem, że wszystko toczy się bardzo pozytywnie. Ludzie to interesuje, co doskonale rozumiem. Ale podoba mi się aura tajemniczości tego zespołu, dlatego dochowam tajemnicy. Ale sprawy układają się bardzo pozytywnie... wręcz znakomicie.

Nie tak dawno temu w wywiadzie dla „Trunk Nation” Duff McKagan przyznał, że nowa płyta Guns N’ Roses może ukazać się już wkrótce.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 160V  
Newsy 263V  
1

Neil Young zapowiedział nowy album z Crazy Horse

rf | fot. 6tee-zeven | 19 sierpnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group