terazmuzyka.pl
Newsy 17579V  
rf | 23 czerwca 2017
7

Guns N' Roses przerwali koncert w Hanowerze po trzech utworach [WIDEO]

Guns N’ Roses zmuszeni byli przerwać koncert w Hanowerze na półtorej godziny. Tych, którzy wytrwali, czekała jednak nie lada gratka.

22 czerwca 2017 roku odbył się koncert Guns N’ Roses w Hanowerze. Zespół ledwie dotarł do czwartego utworu, jakim był (nomen omen) „Welcome To The Jungle”, kiedy rozpętała się ogromna burza, która zmusiła muzyków do przerwania koncertu na półtorej godziny.

Lars Ulrich wskazuje 15 ulubionych płyt rockowych

Kiedy pogoda się uspokoiła, zespół powrócił na scenę, a dla wytrwałych fanów miał nie lada gratkę. Do Guns N’ Roses dołączył Angus Young z AC/DC, z którym wykonali „Whole Lotta Rosie” i „Riff Raff”.

Guns N’ Roses – „Welcome To The Jungle”

Guns N’ Roses – „Whole Lotta Rosie”

Grupa dała pełny set, co wliczając nieprzewidzianą przerwę złożyło się na najdłuższy koncert Guns N’ Roses na tej trasie, a być może i w historii.

Na swoim Twitterze Slash napisał:

Hanower, to był najdłuższy koncert tej trasy, a wy byliście świetni! To był zdecydowanie wyjątkowy koncert, dziękuję.

Koncert Guns N’ Roses, który odbył się kilka dni temu w Gdańsku, obył się bez takich niespodzianek, jednak i jemu towarzyszyło coś niezwykłego. Przed koncertem Slash podpisał zaprojektowaną przez siebie i Szymona Chwalisza gitarę, która zostanie zlicytowana podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na początku 2018 roku.

Szymon Chwalisz spotkał się ze Slashem w hotelu przed koncertem w Gdańsku. Tuż po tym spotkaniu, w programie „Masarnia u Zenka”, nadawanym przez Radio Kampus, opowiadał, co znalazło się na gitarze:

Na gitarze jest Spongebob, któremu przez wnętrzności przechodzi robak, jest Królewna Śnieżka bez oczu z potarganą sukienką, jest czaszka Cyklopa, są moje obrazy, jest dinozaur, jest fajne logo Earthworm Records, które zasponsorowało gitarę i dużo innych ciekawych rzeczy. Slash bardzo lubi Spongeboba, różne bajki, dinozaury i spodobały mu się moje obrazy, więc połączyłem to wszystko, żeby gwiazdor był zadowolony. Sądząc po jego reakcji był zadowolony, bardzo mu się podobało.

Pomysłodawcą całej akcji, współtwórcą projektu i organizatorem spotkania był Rafał Lemański, założyciel Slash Army Poland.

Komentarze (7)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Rafał [46.229.***.***] dodano: 23.06.2017, 10:19 #1
Japier%$#, i wszyscy z wyciągniętymi telefonami, co się podziało z tym światem, co poszło nie tak ja się pytam?!?!
Pokaż odpowiedzi (4)
Pawel [89.229.***.***] dodano: 23.06.2017, 13:44 #6
byłem na koncercie z suportami i przerwą spowodowaną deszczem trwał od 18-ej do 1 w nocy Gościnnie wystąpił angus Joung z AC/DC. Najdluższy koncert jednej kapeli na jakim byłem.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Newsy 54V  
0

Brent Young (eks Trivium) nie żyje

rf | 27 września 2020
Newsy 120V  
0

Mark Stone (eks Van Halen) nie żyje

rf | 27 września 2020
Newsy 260V  
0

Lunatic Soul zaprezentował singel promujący nowy album [AUDIO]

rf | fot. Tomasz Pulsakowski | 24 września 2020
Newsy 387V  
2

Minister zdrowia skrytykował Vana Morrisona

rf | fot. Art Siegel | 24 września 2020
Newsy 174V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group