terazmuzyka.pl
Newsy 2573V  
rf | 28 marca 2020
2

Gus G szczerze ocenia nową płytę Ozzy'ego Osbourne'a

Były gitarzysta Ozzy’ego Osbourne’a ocenił album „Ordinary Man”.

Gus G przez kilkanaście lat grał na gitarze w zespole Ozzy’ego Osbourne’a, zagrał na jego płycie „Scream” z 2010 roku. W wywiadzie dla „The Metal Voice” został zapytany, co myśli o najnowszej płycie Ozzy’ego, „Ordinary Man” z tego roku.

Odpowiedział:

Muszę przyznać, że podoba mi się ten album. Cieszę się, że Ozzy ma się lepiej i jest kreatywny. Uważam, że produkcja płyty jest fajna, sięgająca do korzeni i podstaw, ale jednocześnie potężna i czysta. Na płycie są bardzo fajne kawałki.

Na nowej płycie Ozzy’ego wystąpili między innymi Elton John, Duff McKagan, Chad Smith i Slash, a produkcją zajął się Andy Watt, znany między innymi ze współpracy z raperem Post Malone.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Vampirro dodano: 28.03.2020, 18:11 #1
"Gus G przez kilkanaście lat grał na gitarze w zespole Ozzy’ego" - liczę, liczę i nie chce mi wyjść inaczej niż 8 lat. A to jakby mniej niż kilkanaście.
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Newsy 673V  
6

Radiowa Trójka ma nowego dyrektora

mg | fot. rofilp | 25 maja 2020
Newsy 1120V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group