terazmuzyka.pl
Koncerty 8431V  
rf | 26 listopada 2019
17

Open'er Festival 2020 z jedną z największych gwiazd rocka ostatnich lat

Do składu przyszłorocznej edycji Open’er Festival dołączył zespół, który należy do najbardziej popularnych zespołów tej dekady.

Organizatorzy Open’er Festival ogłosili kolejną gwiazdę. Jest nią Twenty One Pilots, który wystąpi na dużej scenie 2 lipca. Twenty One Pilots należy do najpopularniejszych rockowych wykonawców ostatnich lat. Jego płyta „Blurryface” z 2015 roku okazała się najlepiej sprzedającym się albumem rockowym lat 2010-2019 w USA. Sprzedała się w nakładzie przekraczającym 4 miliony egzemplarzy i pokryła się poczwórną platyną. W 2018 roku Twenty One Pilots powrócił z albumem „Trench”. Grupa słynie z niezwykle żywiołowych i widowiskowych koncertów.

Wśród innych ogłoszonych artystów, którzy zasilą przyszłoroczną edycję Open’er znaleźli się Taylor Swift i Thom Yorke, a także raper A$ap Rocky, który miał wystąpić na festiwalu w zeszłym roku, ale musiał odwołać koncert. Open’er Festival 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca 2020, tradycyjnie na lotnisku Kosakowo w Gdyni.

Pierwsza odsłona festiwalu Open’er odbyła się w Warszawie na Torze Stegny, a główną gwiazdą byli The Chemical Brothers. Od 2003 roku Open’er odbywa się w Gdyni. Najpierw miejscem festiwalu był skwer Kościuszki, a od 2006 roku jest to teren lotniska Babie Doły. Na Openerze wystąpiły do tej pory takie gwiazdy jak Prince, Coldplay, Sex Pistols, Faith No More, Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, Queens Of The Stone Age, Blur, Foo Fighters czy Radiohead.

Komentarze (17)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Diz [89.71.***.***] dodano: 26.11.2019, 11:26 #1
Nie znam tej "gwiazdy". Domyślam się jednak , że chodzi o pop, nie rock.
Pokaż odpowiedzi (1)
FOK [178.217.***.***] dodano: 26.11.2019, 12:29 #3
TOP jedną z największych gwizd rocka - jak to przeczytałem to normalnie zakrztusiłem się i zaplułem sobie całego lapka. Normalnie wszędzie walają się kawałki pogryzionego sera żółtego, chleba z masłem i suchej krakowskiej. Na dodatek popijałem to przesłodzoną herbatą. Mówię wam wygląda to jakbym się zrzygał na laptop. Ohyda.
Pokaż odpowiedzi (4)
Piotr Grembowicz [156.17.***.***] dodano: 26.11.2019, 17:04 #8
o właśnie, Chemical Brothers to był kiedyś czad+teledyski!
Rockman [41.139.***.***] dodano: 26.11.2019, 19:51 #9
Redakcja chyba nie wie ktore kapele sa najwiekszymi gwiazdami rocka -
Czyż [87.205.***.***] dodano: 26.11.2019, 19:51 #10
Najpopularniejsza gwiazda ROCKA??? Najbardziej żywiołowa???? Ku.wa Rock w takim układzie umarł i wszystkie rockowe zespoły skończyły z graniem i występami!!! Kto to pisał, jakiś kompletnie nie znający się na muzyce "ekspert z małej litery"? Kto też ich zaprosił na ten festiwal? Oni powinni co najwyżej na Sylwester z gwiazdami wystąpić. Świat upadł i potłukł się na 666 kawałków.
Pokaż odpowiedzi (1)
seq [217.153.***.***] dodano: 26.11.2019, 20:33 #12
Nie znam, wiec wchodzę na YT aby sprawdzić co jest obecnie jedną z największych gwiazd rocka, a tu niespodzianka! Nie ma rocka, tylko jakieś plastikowe brzmienie, ale w sumie to Open'er, wiec co się dziwić?
seq [217.153.***.***] dodano: 26.11.2019, 20:33 #13
Nie znam, wiec wchodzę na YT aby sprawdzić co jest obecnie jedną z największych gwiazd rocka, a tu niespodzianka! Nie ma rocka, tylko jakieś plastikowe brzmienie, ale w sumie to Open'er, wiec co się dziwić?
Łukasz [5.184.***.***] dodano: 27.11.2019, 00:13 #14
Nie wiem, czy są gwiazdami rocka, ale muzyki alternatywnej na pewno, bo nie tylko rocka grają. Dla tych, co negują, nie usłyszawszy żadnego utworu: przestańcie się szczycić swoim muzycznym gustem, bo to już jest męczące. Zespół naprawdę jest godny uwagi, a na koncertach robią taki show, że metalowcy mogą się chować. Potwierdzam słowa innego komentatora: w Łodzi zrobili taki rozpieprz we dwójkę, jakiego nie zrobi żaden zespół mianujący się rockowym. W Warszawie wcześniej też. Ich koncerty to coś więcej. To są widowiska. I niestety przykro mi, że wystąpią na festiwalu, bo to nie to samo, co dedykowany koncert. Mnóstwo przypadkowych ludzi, do tego telefony ponad głowami. Szkoda.
A do autora tekstu: ten tytuł w ogóle nie zachęciłby mnie do kliknięcia. Wszedłem tylko dlatego, że wiedziałem, o kogo chodzi. Mam nadzieję, że niedługo skończy się moda na te tajemnicze nagłówki.
człowiek [194.181.***.***] dodano: 27.11.2019, 14:47 #15
Wszedłem tu by poczytać komentarze ludzi mówiących, że nie znają TOP, że to nie rock i że prawdziwy rock umarł. Nie zawiodłem się
Draq [85.193.***.***] dodano: 27.11.2019, 21:04 #16
Chujnia z grzybnią nie gwiazda rocka
Fan rocka [178.235.***.***] dodano: 28.11.2019, 19:48 #17
Haha, żenujący poziom artykuły.