terazmuzyka.pl
Pitbulek 12618V  
mg | 25 września 2019
45

Gwiazda reality show w koszulce Metalliki została poproszona o podanie tytułów utworów

Amerykański cykl telewizyjny „The Real Houseviwes” cieszy się niemalejącą popularnością, a występujące tam osoby szybko osiągają status celebrytów.

Wśród gwiazd produkcji „The Real Housewives of Potomac” znalazła się Candiace Dillard​, która pojawiła się w programie telewizyjnym „Watch What Happens Live!”. Jednym z jego elementów są pytania od widzów, którzy rozmawiają bezpośrednio z gośćmi. Wspomniana Dillard miała na sobie koszulkę Metalliki z grafiką z płyty „…And Justice For All”.

Osoba dzwoniąca miała do niej tylko jedną prośbę – chciała, żeby ta podała trzy utwory Metalliki. Podołała? Sprawdźcie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Can you name 3 Metallica songs?” #WWHL

Post udostępniony przez Watch What Happens Live! (@bravowwhl)

Moda na zakładanie koszulek rockowych i metalowych zespołów przez gwiazdy jest już wiekowa. Od zawsze budzi to spore kontrowersje i podenerwowanie faktycznych fanów gatunku. Nie ma jednak wątpliwości, że to po prostu moda, która z samą muzyką nie ma nic wspólnego. Między innymi z tego powodu Gary Holt ze Slayera nienawidzi rodziny Kardashian.

Candiace Dillard powinna zainteresować się naszym Wydaniem Specjalnym, które poświęciliśmy Metallice. Na 144 znajdzie chociażby:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Pismo dostępne jest w kioskach a także w naszym sklepie w cenie 19,99 PLN.

Komentarze (45)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Cebulos [83.26.***.***] dodano: 25.09.2019, 13:31 #1
Ameryka to jednak głupi kraj !!!!!
Pokaż odpowiedzi (2)
Szkorbut [80.50.***.***] dodano: 25.09.2019, 14:23 #4
To jest, k..., żenujące.
Vampirro dodano: 25.09.2019, 14:34 #5
Głupie i bez sensu. Znajomość trzech tytułów nie oznacza bycia fanem zespołu. Sam nie słucham Metallici a wymienię kilka (może kilkanaście tytułów) kawałków i do tego nazwy albumów.
Fani Led Zeppelin pytali się kiedyś na jakiej stacji Jimmy Page złamał palec w 1975 roku. I to właśnie znaczy być fanem zespołu. Edytowano 1 raz. Ostatnio: 25.09.2019, 14:34
Pokaż odpowiedzi (10)
Bagol666 [83.20.***.***] dodano: 25.09.2019, 14:38 #16
Stwierdzam, że ta krowa powinna zostać wyrzucona z tego programu na zbity pysk...
kris [77.111.***.***] dodano: 25.09.2019, 14:38 #17
Spoko, pewnie spora część hejtujących tutaj też nie zna Mrugnięcie
Pokaż odpowiedzi (2)
MarianKoniuszko [213.155.***.***] dodano: 25.09.2019, 14:44 #20
W polsce co drugi pajac biega teraz w koszulce Metallica Iron Maiden albo AC/ DC. Sorry taki mamy klimat.

Bo [94.254.***.***] dodano: 25.09.2019, 15:12 #21
Bo logo ładne.
JP3 [31.178.***.***] dodano: 25.09.2019, 16:29 #22
a skąd czarna laskarka miałaby wiedzieć???
Daniel [5.173.***.***] dodano: 25.09.2019, 18:33 #23
Skoro założyła t-shirt ,to jednak powinna coś wiedzieć o zespole.
Pokaż odpowiedzi (1)
Marcin [83.23.***.***] dodano: 25.09.2019, 19:06 #25
Kiedyś założona koszulka to był jawny i wyraźny komunikat. Dziś, niestety to tylko kolejny element konfekcji...
Paweł [195.140.***.***] dodano: 25.09.2019, 19:08 #26
Ja chyba wymienlbym ze 3 , choc bylem na 4 ich koncertach
karol dodano: 25.09.2019, 20:28 #27
Zaraz zaraz, to jak dziewczyna widzi fajna koszulke w sklepie to nie moze jej kupic bo nie zna 3 utworow zespolu? Czyli po zakupie musi siasc przed komputerem i zrobic jakies rozeznanie na ten temat bo inaczej jak ja zaczepi jakis fan na ulicy i nie przejdzie testu to zostanie obrzucona gownem? To jest darmowa reklama dla zespolu, poza tym moze nie ona, ale wyobrazcie sobie liczbe dzieciakow ktore zobacza ta koszulke albo w sklepie albo na kims i noz sie zainteresuja, wygoogluja i moze akurat wpadnie im to w ucho? Ludziska, nie ma w was za grosz optymizmu.
Xxx [2.121.***.***] dodano: 25.09.2019, 20:34 #28
ciekawa koszulka
jebuem [5.173.***.***] dodano: 25.09.2019, 21:03 #29
sam noszę koszulki zespołów, których twórczości nie znam, noszę tenisówki chociaż nie znam graczy tenisa, noszę bokserski, chociaż nie boksuję, mam też koszulkę z jakimś bohaterem marvela, chociaż nie jestem fanem, mam też slipy w gwiazdki, prócz słońca nie znam nazwy innej gwiazdy Uśmiech
nie mam żadnej koszulki zespołu, którego fanem jestem Uśmiech
Pokaż odpowiedzi (1)
Dd11 [82.22.***.***] dodano: 25.09.2019, 21:32 #31
Ma kobieta szczescie. Nie wiem jak w USA ale w Polsce jakos lata 90 te jakby przeszla sie po ulicy w koszulce Mety to jakis gogus moglby ja skroic za nieznajomosc skladu albo plyt. Mnie scigali tylko za same plakietki. Ale ja swego czasu znalem sie na Metallice
Pokaż odpowiedzi (1)
DaimonF [185.38.***.***] dodano: 25.09.2019, 22:01 #33
Idiotka bez świadomości swoich zachowań. Tyle w temacie.
Jason_Newsted [178.215.***.***] dodano: 26.09.2019, 05:21 #34
A ja znam:
Metalika, hewimetal, himen master
Manerg dodano: 26.09.2019, 07:31 #35
Czy wy ludzie nigdy nie chodziliście w koszulkach, ubraniach z napisami których nie rozumieliście, albo mieliście daleko w dupie co tam pisze? Ja mam połowę takich koszulek, na których są pewnie nic nie znaczące pierdoły. Czy kupując spodnie z napisem marki, powinienem znać historię firmy? Babce spodobała się koszulka to ją kupiła i tyle w temacie. Zabawne jest dla mnie, jak czasami fani muzyki rockowej z wyższością odnoszą się do ludzi, których takiej muzy nie słuchają. Uważacie ją za głupią, bo nie zna się na muzyce którą wy lubicie? A tu trzeba być jakimś mądralą żeby metalliki słuchać?
Pokaż odpowiedzi (2)
Serpent King [82.132.***.***] dodano: 26.09.2019, 10:58 #38
Ignoranci!
Taki 'Nothing Else Matters' to zna każdy = choć jak widać po niej nie każdy.
satjez [78.11.***.***] dodano: 26.09.2019, 14:27 #39
Jestem ciekaw, czy metalowcy pamietają tytuły kawałki wszystkich zespołów, których koszulki nosza. Szczerze wątpię.
Pokaż odpowiedzi (1)
Pan [83.24.***.***] dodano: 27.09.2019, 07:14 #41
Goopia, czarna małpa.
Slasher [176.96.***.***] dodano: 27.09.2019, 07:34 #42
Wszędzie te yebane celebryckie pustaki.
dragstrip [194.106.***.***] dodano: 27.09.2019, 19:04 #43
To jej wyślijcie.
Prowokacja [153.92.***.***] dodano: 02.10.2019, 02:57 #44
Dla mnie to jednak prowokacja. Przynajmniej o niej mówią
Diz [89.71.***.***] dodano: 02.10.2019, 11:50 #45
Metallica ma coraz więcej takich "fanów", chodzą tacy na koncerty i nie wiedzą co zespół gra.