terazmuzyka.pl
Newsy 1523V  
mg | 18 sierpnia 2019
4

Gwiazda „Stranger Things” opublikowała dwa debiutanckie utwory [AUDIO]

Maya Hawke, która popularność zyskała jako Robin Buckley w hitowym serialu „Stranger Things”, postanowiła spróbować swoich sił w przemyśle muzycznym. Opublikowała właśnie dwa utwory.

„To Love a Boy” i „Stay Open” to muzyczny debiut 21-letniej Mayi Hawke, która zyskała popularność dzięki roli Robin Buckley w trzecim sezonie serialu „Stranger Things”. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Maya pochodzi z bardzo utalentowanej, aktorskiej rodziny – jej rodzicami są Uma Thurman i Ethan Hawke.

Jeśli aktorka urzekła Was swoją rolą w serialu Netflixa, zapoznajcie się z jej debiutancką muzyką, która pojawiła się właśnie w serwisach streamingowych:

Maya Hawke odpowiedzialna jest za słowa w dwóch powyższych utworach, natomiast muzykę skomponował zwycięzca Grammy, Jesse Harris.

„Stranger Things 4” zamówiony

Najnowszy sezon „Stranger Things” okazał się ogromnym sukcesem, którym na każdym kroku chwali się Netflix. Ponieważ produkcja jest kasowym przebojem, pewnym było, że będzie kontynuowana. Jak donoszą dziennikarze „Production Weekly”, czwarta odsłona serialu została już oficjalnie zamówiona, a decyzja została przekazana do twórców.

Z przekazanych informacji wynika, że Netflix nie ma w planie zwlekać – zdjęcia do 4. sezonu mają bowiem ruszyć już w październiku tego roku. Wydaje się jednocześnie, że realistycznym terminem premiery nowego sezonu jest druga połowa przyszłego roku.

Ross Duffer w wywiadzie dla „TVWeb” mówi ostatnio:

Mamy zarys fabuły i teraz musimy go wypełnić szczegółami. Kolejny sezon będzie zupełnie inny, ale myślę, że ekscytujący. Najważniejsze jest to, że zamierzamy serial nieco rozbudować. Niekoniecznie o efekty specjalne i rozmach, ale chcemy wyjść z fabułą poza Hawkins.

Informacje te pokrywają się z wcześniejszymi zapewnieniami twórców, że chcą przygotować kolejny sezon „Stranger Things”. W kilku wywiadach podkreślali, że ich historia powinna zostać opowiedziana w 4 lub 5 sezonach. Nie wiemy co prawda jak na całą sprawę zapatruje się Netflix, ale należy spodziewać się, że jesteśmy już za połową przygód dzieciaków z Hawkins. 

Komentarze (4)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
FOK [178.217.***.***] dodano: 19.08.2019, 09:34 #1
Czy córka znanej aktorki i znanego aktora, też powinna być aktorką? Niekoniecznie i może ona jest właśnie takim przypadkiem. W ST3 wypadła bardzo blado, a te pioseneczki dość lichutkie. Cóż, ale lepiej udawać artystkę niż iść do normalniej pracy.
Pokaż odpowiedzi (3)
Zobacz także
Newsy 769V  
13

Guns N' Roses wydadzą składankę na winylu

rf | fot. Raph_PH | 1 sierpnia 2020
Newsy 819V  
1

Robert Plant udostępnił utwór z nowej płyty [AUDIO]

rf | fot. Egghead06 | 31 lipca 2020
Newsy 2509V  
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group