terazmuzyka.pl
Film / serial 387V  
mg | 23 kwietnia 2019
0

Gwiazdy „Avengers: Koniec gry” zaśpiewały przebój Billy'ego Joela [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu „Avengers: Koniec gry”. Aktorzy wcielający się w główne role w produkcji wzięli udział w ciekawym projekcie, którego efekt końcowy zobaczyliśmy w programie Jimmy’ego Fallona.

Pochodzący z 1989 roku „We Didn't Start the Fire” to jeden z najbardziej znanych utworów Billy’ego Joela. Kompozycja jest na tyle uniwersalna, że świetnie wpisała się w obecną erę popkultury, a stało się to w związku z promocją filmu „Avengers: Koniec gry”, którego premiera w Polsce już 25 kwietnia.

Aktorzy z tej produkcji, między innymi Robert Downey Jr. czy Chris Evans, zaśpiewali swoją wersję „We Didn't Start the Fire” nawiązującą bezpośrednio do filmu. To niezwykłe wykonanie pojawiło się w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, a teraz udostępnione zostało w serwisie YouTube:

„Avengers: Koniec gry” to jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych produkcji o superbohaterach. Film przygotowali Anthony i Joe Russo, a w obsadzie znalazło się wielu wybitych hollywoodzkich aktorów, jak chociażby Josh Brolin, Brie Larson, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo czy Chris Hemsworth.

Poniżej oficjalny zwiastun „Avengers: Koniec gry”:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Mick Jagger (The Rolling Stones) wystąpi w thrillerze

rf | fot. Jerzy Bednarski | 23 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group