terazmuzyka.pl
Film / serial 451V  
mg | 22 października 2019
2

„Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” na finałowym trailerze [WIDEO]

Najnowszy film z uniwersum Gwiezdnych Wojen doczekał się finałowego trailera. Zobacz, czego spodziewać się po „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”!

Fani Gwiezdnych Wojen już odliczają dni do 19 grudnia tego roku, gdy swoją polską premierę będzie miał film „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Żeby nieco podgrzać atmosferę, Disney opublikował finałowy trailer produkcji, za której reżyserię odpowiada J.J. Abrams.

Jesteście ciekawi, co przyniesie kolejny film z uniwersum Gwiezdnych Wojen? Poniższa zapowiedź pozwoli Wam odpowiedzieć na kilka nurtujących pytań:

Choć ostatnio filmy z popularnego uniwersum nie budzą aż tak ogromnych emocji, fani liczą, że „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” będzie powrotem na właściwe tory. O fabule nie wiemy oczywiście zbyt wiele, ale powyższy trailer daje spore nadzieje i rozbudza wyobraźnie. Na pewno podobać się mogą efekty specjalne, a także spora dynamika prezentowanych wydarzeń.

W nowej odsłonie kultowego cyklu ponownie pojawi się Daisy Ridley, która wcieli się w postać Ray. Kylo Ren to oczywiście Adam Driver, a Finn John Boyega. W filmie zagrają ponadto: Oscar Isaac (jako Poe Dameron), Billy Dee Williams (Lando Calrissian) czy Keri Russell (Zorii Bliss).

Za scenariusz „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” odpowiadają aż cztery osoby: Colin Trevorrow, Derek Connolly, Chris Terrio i wspomniany już J.J. Abrams, który również zajął się reżyserią.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 23.10.2019, 08:46 #1
Odwieczna walka dobra ze złem, która jednak nigdy się nie kończy, więc jak może skończyć się sensownie star wars?! dobra zajawka, łezka kręci się w oku i ciśnienie skacze mimo wszystko.... good job
(a najlepsza część III: monumentalna, pełna bólu, pokazuje jak rodzi się zło, gniew i sprzeciw)
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
0

Jared Leto wcieli się w Andy'ego Warhola

rf | fot. Gage Skidmore | 8 sierpnia 2020
2

Alan Niven opowiada, jak Bob Dylan nabrał Sharon Stone

rf | fot. Gage Skidmore | 3 sierpnia 2020
0

Alan Parker, reżyser „The Wall”, nie żyje

rf | fot. Lisa Moran Parker | 2 sierpnia 2020
1

Millie Bobby Brown wystąpi w nowej produkcji Netflixa

rf | fot. Gage Skidmore | 29 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group