terazmuzyka.pl
Newsy 265V  
mg | 14 lutego 2018
0

Halestorm zagrało nowy utwór w czasie koncertu [WIDEO]

„Black Vultures” to tytuł nowego utworu zespołu Halestorm, który znajdzie się na ich nowym albumie.

Zespół Halestorm niemalże zakończył nagrywanie nowej studyjnej płyty, która opublikowana zostanie w tym roku. Wiadomo oficjalnie, że jednym z nowych utworów będzie „Black Vultures”, który zespół już wykonuje podczas koncertów.

James Hetfield gotowy do filmowej roli

Tak stało się w miejscowości Brookings (Dakota Południowa), gdzie Halestorm grało halowy koncert:

Ze słów Lzzy Hale, wokalistki Halestorm wynika, że grupa niemalże ukończyła nagrywanie nowej płyty. Podobno muzycy potrzebują jeszcze kilku tygodni w studiu nagraniowym, żeby dopracować wszystkie szczegóły. Muzycy pracują w Dark Horse Recording, a pomaga im producent Nick Raskulinecz, który współpracował między innymi z Rush, Korn czy Alice in Chains.

Basista zespołu Josh Smith zdradził kilka miesięcy temu, na jakiej podstawie grupa dokonała selekcji materiału:

Zaczyna się od tego, że praktycznie wszyscy, zespół, nasza ekipa... Nawet mój ociec, kiedy dowiedział się, że nagrywamy płytę z kowerami przysyłał mi SMS-y: „Powinniście nagrać to i tamto”... Każdy, kto tylko o tym się dowiedział przysyłał nam swoje listy. Po kilku miesiącach ograniczyliśmy listę do około dziesięciu piosenek, które nagramy i zobaczymy co z nich wyjdzie. Trzymamy się tej samej formuły, co wcześniej – mamy piosenkę z lat 60., 70., 80., 90. i jeden współczesny popowy numer.

Poprzedni album Halestorm, „Into The Wild Life”, ukazał się w kwietniu 2015 roku i jako pierwsze wydawnictwo grupy, dotarł do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się płyt w USA i Wielkiej Brytanii. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group