terazmuzyka.pl
Film / serial 441V  
mg | 16 kwietnia 2018
0

„Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie” w nowym telewizyjnym spocie [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się kinowa premiera filmu „Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie”. Maszyna marketingowa ruszyła na dobre, a w telewizji pojawił się spot promujący produkcję.

Produkcja zatytułowana „Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie”, która zgłębi historię młodego Hana Solo, trafi do kin 25 maja tego roku (polska premiera). Jakiś czas temu w sieci pojawiły się dwie oficjalne zapowiedzi produkcji, teraz natomiast studio LucasFilm pokusiło się o przygotowanie telewizyjnego spotu.

Rammstein wszedł do studia

Można zobaczyć go również w sieci:

Film powstawał nie bez problemów, ponieważ w czerwcu ubiegłego roku odpowiedzialnych za tę produkcję Chrisa Millera i Phila Lorda zastąpił Ron Howard (zdobywca Oscara za „Piękny umysł”), co wpłynęło na cały harmonogram prac nad „Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie”. Scenariusz do produkcji przygotowali natomiast Lawrence Kasdan Jon Kasdan

W rolę młodego Hana Solo wcięli się Alden Ehrenreich, w produkcji zobaczymy również znaną z „Gry o Tron” Emilię Clarke, czy Woody’ego Harrelsona, który zagra postać Tobiasa Becketta. W filmie zagra cieszący się coraz większą popularnością aktor i wokalista, Donald Glover, który był między innymi gwiazdą filmu „Spider-Man: Homecoming” z 2017 roku.

Premiera filmu „Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie” 25 maja tego roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
8

„Psy 3”. Znamy szczegóły i datę premiery filmu [FOTO]

rf | fot. Bartosz Mrozowski | 15 lipca 2019
8

Roger Waters wypuści do kin film koncertowy

rf | fot. Brennan Schnell | 11 lipca 2019
5

Quentin Tarantino rezygnuje z reżyserowania filmów

rf | fot. pinguino k | 5 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group