terazmuzyka.pl
Newsy 288V  
mg | 21 maja 2019
0

Happysad singlem zapowiedzieli nowy album [WIDEO]

Jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzeć ma nowa płyta zespołu Happysad. Grupa opublikowała właśnie jej pierwszą zapowiedź – utwór zatytułowany „Cały”.

Ósma płyta w dorobku skarżyskiego zespołu Happysad ma zostać opublikowana jesienią tego roku. Formacja pochwaliła się właśnie pierwszym utworem, który zapowiada nienazwane jeszcze wydawnictwo. Mowa o kompozycji „Cały”, do której powstał oficjalny teledysk, a która opublikowana została w serwisie YouTube.

Tekst do nowego utworu przygotował wokalista Jakub Kawalec, natomiast muzykę zespół Happysad. Produkcją zajął się natomiast Marcin Bors. Reżyserem poniższego teledysku jest Piotr Starzyk, za zdjęcia odpowiada Jakub Burakiewicz. W klipie wystąpili Oskar Stoczyński, Jacek Knap oraz Ewa Mikołajczyk.

Z efektem końcowym możecie zapoznać się poniżej:

Piotr Starzyk tak wypowiada się na temat przygotowanego przez siebie teledysku:

Zależało nam, by klip był dopełnieniem tekstu piosenki i opowiadał o miłości, ale nie wprost. Oczywistości nie muszą być złe, pod warunkiem, że ubierze się je w ciekawą konwencję i wyprowadzi do ekstremum. Tak powstał pomysł na teledysk rozegrany prawie w całości w mastershocie, który sam w sobie jest zabawą tematem i formułą.

Na razie nie wiemy zbyt wiele na temat nowej płyty Happysad. Dyskografię zespołu zamyka krążek „Ciało obce”, który opublikowany został w lutym 2017 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 311V  
2

Thom Yorke (Radiohead) ujawnił szczegóły nowej płyty

rf | fot. ღ ℂℏ℟ḯʂ ღ | 24 czerwca 2019
Newsy 367V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group