terazmuzyka.pl
Koncerty 160V  
mg | 14 maja 2020
0

Harakiri For The Sky zapowiedzieli koncert w Polsce [DATA, BILETY]

Na początku przyszłego roku odbędzie się klubowy koncert zespołu Harakiri For The Sky.

Na początku przyszłego roku Harakiri For The Sky wyruszą w trasę koncertową, by promować swój nadchodzący, piąty album. Data premiery i szczegóły wydawnictwa nie zostały jeszcze ujawnione. Zespół zaprezentuje się w naszym kraju w towarzystwie dwóch supportów: Schammasch oraz Gaerea.

Schammasch wydał swój czwarty album „Heart Of No Light” pod koniec 2019 roku, nakładem wytwórni Prosthetic Records. Gaerea, z kolei, będzie świętować premierę drugiej już produkcji w lipcu obecnego roku. Album zatytułowany został „Limbo” i ukaże się za pośrednictwem wytwórni Season Of Mist.

Koncert Harakiri For The Sky w towarzystwie Schammasch i Gaerea odbędzie się 28 stycznia 2021 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka. Bilety trafiły już do sprzedaży.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group