terazmuzyka.pl
Newsy 257V  
mg | 23 stycznia 2020
0

Hayley Williams (Paramore) opublikowała utwór z solowej płyty [WIDEO]

W sieci pojawił się utwór „Simmer”, czyli pierwsza zapowiedź solowej płyty Hayley Williams z Paramore.

Nowy muzyczny projekt, za którym stoi Hayley Williams, nazwany został Petals For Armor. O pierwszych szczegółach artystka powiedziała kilka tygodni temu, ale ograniczyła się jedynie do poinformowania, że premierowy materiał ujrzy światło dzienne na początku 2020 roku. Powiedziała wówczas:

Z pomocą kilku moich najbliższych przyjaciół stworzyłam coś, co mogę nazwać moim własnym. To coś wyjątkowego, czego przedsmak otrzymacie w styczniu.

W związku z projektem Petals For Armor powstała specjalna strona internetowa, a także profil w serwisie Instagram. Na tym drugim jakiś czas temu artystka zapowiedziała premierę nowego utworu. Ten właśnie pojawił się w sieci, a zatytułowany został „Simmer”:

Dowiedzieliśmy się ponadto, że album „Petals For Armor” opublikowany zostanie 8 maja tego roku. Przy pracy nad albumem z Williams współpracował Joey Howard – był współautorem kilku kompozycji. Artysta na co dzień współpracuje z Paramore podczas tras koncertowych.

Zespół Paramore, którego wokalistką jest Hayley Williams, funkcjonuje nieprzerwanie od 2004 roku. Grupa ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych, z których ostatnim jest „After Laughter” – opublikowany został w 2017 roku.

W ostatnich latach wokalistka zmagała się z licznymi problemami natury osobistej i zawodowej, co nieco zahamowało dalszy rozwój zespołu. Williams mocno zaangażowała się we wspomniany, nowy projekt muzyczny, o którym w najbliższym czasie powinniśmy dowiedzieć się znacznie więcej.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 391V  
6

Adele potwierdziła publikację nowej płyty. Kiedy premiera?

mg | fot. Kristopher Harris | 17 lutego 2020
Newsy 305V  
4

Candlemass opublikowali utwór z nowej płyty [WIDEO]

mg | fot. Linda Akerberg | 14 lutego 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group