terazmuzyka.pl
Film / serial 749V  
szy | 26 marca 2018
1

HBO GO w końcu dostępne w Polsce bez pośredników

HBO GO, od dzisiaj, dostępna dla wszystkich. Platforma została - może tak napisać - uwolniona od operatorów zewnętrznych. Co może więc nam zaoferować?

Mówiło się o tym już od dawna, dopiero teraz można ogłosić to oficjalnie - platforma HBO GO dostępna w naszym kraju bez pośredników. 

Korn pracuje nad nowym albumem

Do tej pory HBO GO było jedynie dodatkiem, który można było sobie wykupić, dzięki umowie z chociażby operatorem telewizyjnym. Nie było więc możliwości oglądania produkcji proponowanej przez HBO w taki sam sposób, jak mogli to czynić użytkownicy Netflixa czy serwisu Showmax. W końcu się to zmieniło!

Od dzisiaj bez żadnych problemów można wykupić dostęp bezpośrednio w serwisie, zamiast zawierać umowy z innymi operatorami. Opłata za korzystanie z serwisu wyniesie 29,90 miesięcznie. W tej cenie klienci otrzymują dostęp do HBO GO, a także trzech kanałów: HBO, HBO 2 i HBO 3. Obecnie można wypróbować platformę przez miesiąc zupełnie za darmo - wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie

Warto dodać, że jeden użytkownik będzie mógł podłączyć maksymalnie pięć urządzeń (treści pochodzące z platformy VOD mogą być streamowane jednocześnie na dwa sprzęty). Seriale czy filmy zamieszczone na HBO GO można oglądać na tabletach, smartfonach, komputerach, a także m.in. za pomocą konsol do gier (PlayStation 4, PlayStation 3, XBOX 360). 

Na koniec musimy odpowiedzieć na pytanie, które z pewnością nurtuje czytelników nie mających w przeszłości do czynienia z HBO GO: jakie produkcje światowe (i również polskie) oferuje ta platforma? Poniżej wymienimy tylko te najgłośniejsze/najciekawsze:

  • seriale: „Gra o Tron”,  „Wataha”, „Pakt”, „Trust”, „Billions”, „Gomorra” czy „Westworld”
  • filmy: „Ostatnia rodzina”, „Spider Man: Homecoming”, „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”, „Strażnicy Galaktyki vol. 2”, „Snowden” czy „Underworld: Wojny krwi”.

A to zaledwie wierzchołek góry lodowej!

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
sygiswult dodano: 26.03.2018, 16:27 #1
będę zadawać to pytanie do znudzenia... jaki związek ma HBO GO z tematyką muzyczną?
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group