terazmuzyka.pl
Newsy 403V  
mg | 25 czerwca 2018
0

HBO prezentuje produkcje, które powrócą lub zadebiutują w 2018 roku [WIDEO]

Przed nami jeszcze połowa 2018 roku, która przyniesie nam wiele ciekawych filmowych i serialowych produkcji – tak przynajmniej wynika z najnowszej zapowiedzi opublikowanej przez HBO.

Najbliższe sześć miesięcy będzie niezwykle ciekawym czasem dla wszystkich miłośników filmów i serialu. Stacja HBO opublikowała właśnie oficjalny trailer,w którym prezentuje wszystkie najciekawsze materiały, które będą miały swoją premierę właśnie w tym roku – chodzi nie tylko o kontynuacje znanych nam już formatów, ale również o niezwykle ciekawe nowości. Postanowiliśmy wybrać i pokrótce przedstawić kilka z nich.

  • „Ostre przedmioty” – premiera 8 lipca

Ta produkcja została zapowiedziana już jakiś czas temu, a swoją premierę będzie miała 8 lipca. Thriller będzie opowiadał o morderstwie dwóch dziewczynek. Sprawą zajmie się dziennikarka zmagająca się z trudną przeszłością, która powróciła do swojego rodzinnego miasta, w którym rozegrała się wspomniana tragedia. W roli głównej Amy Adams, obok której pojawią się Elizabeth Perkins czy Madison Davenport. Za reżyserię odpowiada Marti Noxon.

  • „Gracze” – premiera 3. sezonu 24 lipca

Dramat z elementami komediowymi, w którym główną rolę gra Dwayne Johnson, spodobał się widzom, dlatego już w drugiej połowie lipca zadebiutuje jego trzeci sezon. „Gracze” opowiadają historię gracza futbolu amerykańskiego, który zakończył już sportową karierę i odnajduje się w nowej rzeczywistości. Mimo specyfiki, serial jest popularny nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Polsce.

  • „Kroniki Times Square” – 2. sezon

W tym roku swoją premierę będzie miał również 2. sezon serialu „Kroniki Times Square” (ang. „The Deuce”). W zapowiedzi nie podano jeszcze dokładnej daty, ale będzie to prawdopodobnie wrzesień. Produkcja ta opowiada historię Candy, który prowadzi podwójne życie – za dnia jest przykładną, samotną matką, a w nocy prostytutką, która staje się częścią raczkującego jeszcze przemysłu pornograficznego. Jednym z twórców serialu jest David Simon.

Wspomniana zapowiedź poniżej:

Warto wspomnieć również o kolejnych odcinkach trwającego już serialu „Sukcesja”, a także produkcji zatytułowanej „My Brilliant Friend”, której premierę zapowiedziano na ten rok. Kolejnego sezonu doczeka się również serial „Niepewne”, który w przerysowany sposób prezentuje życie Afroamerykanów, którzy zmagają się z prześladowaniami na tle rasowym.

Produkcje będą dostępne na kanałach HBO, a także na platformie HBO GO. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 641V  
0

Korn zagra z byłym perkusistą?

rf | 22 lutego 2019
Newsy 218V  
0

Trasa hologramu Amy Winehouse przełożona

rf | fot. Rama | 21 lutego 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group