terazmuzyka.pl
Koncerty 396V  
mg | 1 czerwca 2020
1

Helloween w Polsce. Koncert przeniesiony! [NOWA DATA]

Choć zespół Helloween miał zagrać w Polsce dopiero w październiku, muzycy zdecydowali o przeniesieniu trasy koncertowej na przyszły rok.

Właśnie poinformowano, że koncert Helloween – będący częścią trasy „United Alive World Tour Part II” – odbędzie się 7 maja 2021 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Decyzja ta spowodowana jest pandemią koronawirusa i decyzją zespołu o przeniesieniu trasy.

Jak poinformował organizator, bilety zakupione na koncert Helloween w 2020 roku zachowują ważność. Możliwy jest również zwrot zakupionych wejściówek, o czym więcej poniżej:

Helloween to jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery muzycy zagrali na największych festiwalach metalowych, wśród których można wymienić choćby Rock in Rio, Loudpark w Tokyo, Wacken czy nasz rodzimy Woodstock. Zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty koncertowe, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk (14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną).


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Pumpciuś [80.55.***.***] dodano: 02.06.2020, 15:35 #1
Heloween w ostatnich latach wreszcie dorobił się miana klasyki bo wśród metalowców (nawet tych miękkich od Iron Maiden) ten zespół zawsze był postrzegany jako popierdółka i chwilowa gwiazda z lat 80-ych, która nasladowała Iron Maiden. Nawet w latach 80-ych kiedy była moda na Helloween to true metalowcy uważali Helloween za coś mniej wartościowego . W ostatnich latach często o nich się pisze jako o klasyce i jednym z ważniejszych zespołów heavy metalowych.
Zobacz także
Koncerty 361V  
0

Nocny Kochanek zapowiada pierwsze koncerty w tym sezonie [DATY]

mg | fot. Wacław Szacyło | 1 lipca 2020
Koncerty 674V  
0

Ørganek zapowiedział „mini trasę” po Polsce [DATY]

mg | fot. Oskar Szramka | 28 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group