terazmuzyka.pl
Koncerty 519V  
mg | 11 grudnia 2019
0

Helloween w Polsce w 2020 roku. Bilety trafiły do sprzedaży

Helloween, który kontynuuje koncertowanie w najmocniejszym składzie, niedawno zapowiedział kolejny koncert w Polsce.

Po doskonale przyjętych koncertach z trasy „Pumpkins United”, zespół Helloween powraca do Polski! Muzyków zobaczymy 20 października 2020 roku w katowickim MCK. W ramach trasy „United Alive World Tour Part II”. Legendarny skład Helloween United przedstawi swoje najbardziej klasyczne utwory oraz nowy muzyczny materiał.

Zgodnie z zapowiedzią, właśnie do sprzedaży trafiły wejściówki na jeden przyszłoroczny polski koncert Helloween. Ceny biletów:

  • 160 zł przedsprzedaż
  • 180 zł w dniu koncertu

Więcej:

Helloween to jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery muzycy zagrali na największych festiwalach metalowych, wśród których można wymienić choćby Rock in Rio, Loudpark w Tokyo, Wacken czy nasz rodzimy Woodstock. Zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty koncertowe, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk (14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną).

Podczas pracy nad książką "Hellbook", dokumentującą dotychczasową działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził się pomysł trasy Pumpkins United. Andi Deris podsumował współpracę słowami:

Trasa Pumpkins United 2017 - 2019 sprawiła, że zamieniliśmy się w prawdziwy zespół. Teraz chcemy przekuć tę energię w nasz nowy krążek!

Zespół zaszył się w studio w Hamburgu, aby pracować nad wydawnictwem, które ma być prawdziwym powrotem do korzeni Helloween.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 512V  
0

OFF Festival 2020 z nowymi ogłoszeniami

rf | fot. fot: Andrzej Grygiel | 22 stycznia 2020
Koncerty 427V  
0

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 ogłosiło aż siedmiu nowych wykonawców

rf | fot. Radoslaw Kazmierczak | 22 stycznia 2020
Koncerty 239V  
0

Bon Iver wystąpi w Polsce

rf | 21 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group