terazmuzyka.pl
Film / serial 194V  
mg | 28 kwietnia 2020
1

„Hellraiser” doczeka się serialowej odsłony od HBO

Potwierdzono, że stacja HBO rozpoczęła prace nad serialową wersją filmu „Hellraiser: Wysłannik piekieł”. Jak zaznaczono, nie będzie to remake.

Mający swoją premierę w 1987 roku horror „Hellraiser: Wysłannik piekieł” uznawany jest za dzieło kultowe. Niedoskonałe, zmagające się z problemem niskiego budżetu, ale zapadające w pamięć. Było to dzieła Clive’a Barkera, który nagrał film na podstawie własnej książki. Historia zyskała tak dużą popularność, że stworzono aż dziewięć jej kontynuacji – w dużej większości bardzo przeciętnych.

Teraz za dzieło sprzed ponad 30 lat postanowiła wziąć się stacja HBO. Zapowiedziano przygotowanie serialu, który będzie opierał się na tym, co przedstawiono w „Hellraiser: Wysłannik piekieł”. Zaznaczono jednocześnie, że nie będzie to remake, a próba rozszerzenia i nowego zinterpretowania świata znanego z filmu. Produkcją zająć mają się Dan Farah i Roy Lee. Scenariusz przygotują natomiast Mark Verheiden (serial „Daredevil”), a także Michael Dougherty („Godzilla II: Król potworów”, „Krampus”).

Warto nadmienić, że powstaje obecnie remake „Hellraiser: Wysłannik piekieł”, za który odpowiedzialny współpracujący ze Spyglass Entertainment jest David Bruckner.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
the buckteria [83.20.***.***] dodano: 28.04.2020, 22:02 #1
Kino w sam raz dla mnie. Mam nadzieję się nie zawieść. Kiedy premiera?
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group