terazmuzyka.pl
Newsy 315V  
mg | 14 listopada 2017
1

Hey. Posłuchaj „Kataszy” w nowej wersji [AUDIO]

„Katasza” w nowej interpretacji muzyków Hey promuje dwupłytowy, jubileuszowy album „CDN”, który opublikowany został pod koniec października.

„CDN” to dwupłytowy jubileuszowy album zawierający największe przeboje zespołu Hey. Wszystkie, nawet najstarsze, piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.

Bruce Dickinson wstrząśnięty wizytą w Oświęcimiu

Do współpracy zaproszono dwóch producentów, którzy na przestrzeni lat współtworzyli brzmienie zespołu – Leszka Kamińskiego i Marcina Borsa. Każdemu z nich zespół powierzono jedną z płyt, a na niej kilkanaście wybranych utworów. To prezent z okazji 25-lecia zespołu.

Jednym z utworów na wydawnictwie jest słynna „Katasza”, z którą możemy zapoznać się również w serwisie YouTube:

Hey zawiesza działalność

W listopadowym numerze „Teraz Rocka”, który do kiosków trafił 25 października, zespołowi Hey poświęcimy obszerny artykuł, w którym członkowie opowiedzieli o nadchodzących koncertach, płycie „CDN”, a także powspominają przeszłość.

Nie mogło, oczywiście, zabraknąć pytania o zapowiedziane zawieszenie działalności. Tak odpowiedziała nam na nie Katarzyna Nosowska:

Człowiek ma naturalną skłonność do przywiązywania się. Lubimy poczucie bezpieczeństwa, które pojawia się w sytuacji komfortu. Nie zmienia to faktu, że życie jest nieustającą zmianą i to zmiana jest esencją życia. Hey istnieje aktywnie, bez przerwy od 25 lat. Dla publiczności, która w ogóle ma świadomość naszego istnienia, a przede wszystkim dla nas, oczywistym stało się, że Hey po prostu jest. Każdego roku można nas było zobaczyć niemal wszędzie, w klubie, latem, nad wodą, za bilet, za darmo... Pomyślałam, że dla nas jako ludzi, to ostatni moment by sprawdzić jak to jest wypiąć się z liny asekuracyjnej. Zaryzykować ten pierwszy poranek, kiedy wiadomo, że w weekend nie wsiądziemy do busa. Sprawdzić kim jesteśmy jeśli nie jesteśmy członkami Heya. To bardzo odważne i wywołuje w nas wszystkich sporo lęku. Ale też moc jest po naszej stronie, bo do takiej sytuacji mogłoby doprowadzić zdarzenie losowe, nagłe, bez najmniejszej szansy na przygotowanie się. Zawieszamy działalność. Ile to potrwa? Nie wiadomo.

Numer możecie znaleźć w kioskach w całej Polsce oraz na naszej stronie internetowej.

Pożegnalna trasa

Hey w wielkim stylu świętować będzie 25 lat działalności scenicznej w ramach „Fayrant Tour”. Podczas koncertów nie zabraknie gościnnych występów. Pojawią się między innymi Piotr Banach (współzałożyciel i gitarzysta grupy), BrodkaAnia DąbrowskaMela Koteluk, Beata Kozidrak, Titus, Dawid Podsiadło czy Igor Herbut.

W serwisie Ticketpro.pl wciąż można kupować bilety na niektóre koncerty. W związku z dużym zainteresowaniem, grupa w niektórych miastach zagra dwukrotnie Tak prezentuje się aktualna rozpiska:

 • 24.11 – Warszawa, Torwar
 • 25.11 – Szczecin, Arena Szczecin
 • 26.11 – Wrocław, Hala Orbita
 • 02.12 – Poznań, Arena
 • 03.12 – Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
 • 06.12 – Kraków, Tauron Arena Kraków
 • 08.12 – Katowice, Spodek
 • 12.12 – Wrocław, Hala Orbita
 • 14.12 – Warszawa, Torwar
Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wessen66666 dodano: 15.11.2017, 16:25 #1
Sliczne !!
Koncert już wkrótce
 • Hey (Gdańsk/Sopot)
 • Data i miejsce koncertu: 3 grudnia 2017
  Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group