terazmuzyka.pl
Newsy 456V  
rf | 8 stycznia 2019
0

High On Fire odwołuje trasę. Wokaliście grozi amputacja

Zespół High On Fire poinformował o konieczności odwołania nadchodzącej trasy koncertowej. Wokalista grupy ma poważne problemy ze zdrowiem.

Grupa High On Fire odwołała nadchodzącą trasę koncertową Electric Messiah z powodu poważnych problemów ze zdrowiem wokalisty i gitarzysty Matta Pike’a. Mattowi grozi amputacja co najmniej jednego palca u stopy.

Matt musiał poddać się operacji częściowej amputacji palca już w 2018 roku. Teraz niestety będzie musiał powrócić do szpitala. W oficjalnym oświadczeniu napisał:

Jestem wojownikiem naszej sztuki i cierpiałem dla niej. Jednak by ocalić kolejny palec u nogi, tym razem duży, zostałem uziemiony na co nie mam wpływu. Więcej szczegółów podam wkrótce, na tę chwilę mogę powiedzieć, że grozi mi utrata palca i części stopy z powodu cukrzycy, którą kontroluję bardzo skrupulatnie.

To tylko pokazuje, jak ta choroba może wpłynąć na nasze życie. Proszę, wybaczcie mi i jeśli mnie znacie, wiecie, że to nie w moim stylu. Wrócimy.

Zespół High On Fire wydał w październiku 2018 roku płytę „Electric Messiah”. Grupa już wtedy musiała odwołać trasę koncertową u boku Municipal Waste z powodów zdrowotnych Matta.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 823V  
Newsy 190V  
0

Musikmesse i Prolight + Sound już w kwietniu

mg | fot. Messe Frankfurt GmbH | 17 stycznia 2019
Newsy 300V  
1

Geddy Lee (Rush) nagra solowy album?

rf | 17 stycznia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group