terazmuzyka.pl
Film / serial 432V  
mg | 17 maja 2018
0

Historia młodego Aragorna w 1. sezonie „Władcy Pierścieni”

Jeden z najbardziej oczekiwanych seriali – osadzony w świecie „Władcy Pierścieni”, zamówiony przez Amazon – zaczyna nabierać kształtów. Pojawiła się informacja, o czym opowiadał będzie pierwszy sezon.

Portal „The One Ring” przekazał za pośrednictwem Twittera, że pierwszy sezon serialu osadzonego w uniwersum „Władcy Pierścieni” opowiadał będzie historię młodego Aragorna. Szacuje się, że wydarzenia będą osadzone około 70 lat przed wyprawą Drużyny Pierścienia – Aragorn urodził się w 2931 roku Trzeciej Ery. Nie są to jednak informacje potwierdzone przez Amazon, który wygrał wyścig o prawa autorskie go do adaptacji dzieł J.R.R. Tolkiena.

Harry Styles wyprodukuje serial oparty na jego życiu

Szacuje się, że serial ma być najdroższym w historii, a Amazon planuje przekazać na jego przygotowanie kilka miliardów dolarów. Wśród producentów ma podobno znaleźć się Peter Jackson, który odpowiedzialny jest za reżyserię filmowej trylogii „Władcy Pierścieni”, a także za interpretację „Hobbita”.

Amazon, zaraz po zdobyciu praw autorskich, poinformował, że będzie chciał skupić się na wydarzeniach sprzed „Drużyny Pierścienia”, a opowiedzieć będzie chciał wątki, które zostały pominięte lub zmarginalizowane w filmowych adaptacjach. Poświęci na to pięć sezonów. Wydaje się, że w tych okolicznościach informacje przekazane przez „The One Ring” są prawdopodobne – serwis poinformował zresztą, że wiadomość znalazła potwierdzenie „przez liczne źródła”.

Nie znamy jak na razie żadnych dodatkowych szczegółów związanych z produkcją Amazona. Nie wiadomo, kiedy pierwsza seria miałaby mieć swoją premierę, nie wiemy nic na temat nazwisk aktorów, czy reżyserów i scenarzystów.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Peter Mayhew („Gwiezdne wojny”) nie żyje

rf | fot. Luigi Novi | 3 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group