terazmuzyka.pl
Newsy 508V  
mg | 6 grudnia 2017
0

Hollywood Undead i B-Real (Cypress Hill) we wspólnym teledysku [WIDEO]

Pochodzący z ostatniej płyty Hollywood Undead utwór „Black Cadillac” doczekał się oficjalnego teledysku.

Najnowszy, piąty album Hollywood Undead ukazał się 27 października tego roku. Zespół, który nie boi się muzycznych eksperymentów, przygotował czternaście premierowych kompozycji, natomiast tylko na jednej z nich pojawił się muzyczny gość – raper B-Real z zespołu Cypress Hill zaśpiewał w utworze „Black Cadillac”.

Najczęściej streamowane utwory i artyści na Spotify w 2017

To właśnie do tego utworu  powstał właśnie oficjalny tekedysk, który amerykański zespół umieścił na swoim kanale w serwisie YouTube:

Obecnie zespół Hollywood Undead koncertuje w Stanach Zjednoczonych, a wspomaga ich formacja Butcher Babies. Grupa niedługo przyjedzie na Stary Kontynent.

Hollywood Undead również w Polsce

W przyszłym roku Hollywood Undead przyjedzie do Polski na dwa koncerty. Najpierw formacja pojawi się w warszawskim klubie Stodoła, a koncert odbędzie się 17 lutego 2018 roku, natomiast później udadzą się do wrocławskiego Centrum Koncertowego „A2”, a rzecz będzie miała miejsce 18 lutego 2018 roku.

Niedawno, bo w listopadowym „Teraz Rocku” opublikowaliśmy wywiad z muzykami z Hollywood Undead, a także zrecenzowaliśmy płytę „V”. Numer możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group