terazmuzyka.pl
Newsy 920V  
mg | 6 czerwca 2019
0

Hologram Ronniego Jamesa Dio na nowym trailerze [WIDEO]

Hologram legendarnego wokalisty zespołów Dio i Black Sabbath podróżuje obecnie po Stanach Zjednoczonych. Sprawdźcie, jak prezentuje się jego ulepszona wersja.

Pierwsza trasa hologramu Ronniego Jamesa Dio odbyła się pod koniec 2017 roku. Jeden z koncertów objął Polskę. Trasa zakończyła się sukcesem, jednak twórcy hologramu stwierdzili, że trzeba go dopracować. Latem 2019 na scenę hologramowy Dio powróci w nowej odsłonie.

Wendy Dio, wdowa po wokaliście, a także jego menadżerka i jedna z pomysłodawczyń hologramu przyznała w ostatniej rozmowie, że jest niezwykle zadowolona z ostatecznego efektu kilkunastomiesięcznych prac nad hologramem:

Technologicznie ten projekt przeszedł długą drogę od czasu pierwszej jego wersji. Jestem z niego dużo bardziej zadowolona. Jest o milion razy lepszy. Pod koniec trasy nie byłam do końca szczęśliwa. Chciałam, żeby Ronnie wyglądał jak Ronnie. Wiele problemów było z jego brwiami. Pewnie wiele osób tego nie zauważyło, ale ja tak. Chciałam, żeby wszystko było idealnie. Teraz też jest z przodu sceny, z całym zespołem; wcześniej stał gdzieś z tyłu.

Ten ulepszony hologram koncertuje obecnie po Stanach Zjednoczonych. Koncerty spotykają się z dużym zainteresowaniem, ale wciąż budzą kontrowersje. Jeden koncert trwa około 90 minut i obejmuje największe przeboje stworzone lub wykonywane przez legendarnego wokalistę. 

W sieci pojawił się kolejny trailer „Dio Returns”:

W trwającej obecnie trasie udział biorą członkowie zespołu Dio oraz Tim „Ripper” Owens i Oni Logan jako goście specjalni.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 666V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group