terazmuzyka.pl
Newsy 862V  
mg | 6 czerwca 2019
0

Hologram Ronniego Jamesa Dio na nowym trailerze [WIDEO]

Hologram legendarnego wokalisty zespołów Dio i Black Sabbath podróżuje obecnie po Stanach Zjednoczonych. Sprawdźcie, jak prezentuje się jego ulepszona wersja.

Pierwsza trasa hologramu Ronniego Jamesa Dio odbyła się pod koniec 2017 roku. Jeden z koncertów objął Polskę. Trasa zakończyła się sukcesem, jednak twórcy hologramu stwierdzili, że trzeba go dopracować. Latem 2019 na scenę hologramowy Dio powróci w nowej odsłonie.

Wendy Dio, wdowa po wokaliście, a także jego menadżerka i jedna z pomysłodawczyń hologramu przyznała w ostatniej rozmowie, że jest niezwykle zadowolona z ostatecznego efektu kilkunastomiesięcznych prac nad hologramem:

Technologicznie ten projekt przeszedł długą drogę od czasu pierwszej jego wersji. Jestem z niego dużo bardziej zadowolona. Jest o milion razy lepszy. Pod koniec trasy nie byłam do końca szczęśliwa. Chciałam, żeby Ronnie wyglądał jak Ronnie. Wiele problemów było z jego brwiami. Pewnie wiele osób tego nie zauważyło, ale ja tak. Chciałam, żeby wszystko było idealnie. Teraz też jest z przodu sceny, z całym zespołem; wcześniej stał gdzieś z tyłu.

Ten ulepszony hologram koncertuje obecnie po Stanach Zjednoczonych. Koncerty spotykają się z dużym zainteresowaniem, ale wciąż budzą kontrowersje. Jeden koncert trwa około 90 minut i obejmuje największe przeboje stworzone lub wykonywane przez legendarnego wokalistę. 

W sieci pojawił się kolejny trailer „Dio Returns”:

W trwającej obecnie trasie udział biorą członkowie zespołu Dio oraz Tim „Ripper” Owens i Oni Logan jako goście specjalni.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 788V  
Newsy 575V  
7

Paul Di'Anno (eks Iron Maiden) otarł się o śmierć

rf | fot. Silvio Tanaka - Expansão Cultura | 6 grudnia 2019
Newsy 943V  
20

Steve Hackett wskazuje ulubiony album Genesis

rf | fot. Mikemertes | 4 grudnia 2019
Newsy 688V  
8

Scorpions zapowiadają nowy album

rf | 4 grudnia 2019
Newsy 1073V  
0

Brian May (Queen) przeszedł operację

rf | fot. DianaKat1 | 4 grudnia 2019
Newsy 851V  
2

Megadeth zapowiada nowe utwory

rf | 3 grudnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group