terazmuzyka.pl
Film / serial 610V  
mg | 19 kwietnia 2018
0

„Homeland”. Wiemy, kiedy zakończy się serial

Wiemy, kiedy zakończy się jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat – „Homeland”. Informacje przekazała odtwórczyni głównej roli, Claire Danes.

Aktorka była gościem w radiowym wywiadzie przeprowadzanym przez Howarda Sterna. Podczas rozmowy potwierdziła, że serial doczeka się ósmego sezonu, ale będzie on jednocześnie ostatnim. Claire Danes przyznała, że trudno będzie jej rozstać się z popularną produkcją, ale oczywiście decyzja o zakończeniu serialu nie należała do niej.

Jim Carrey zaskoczył Jeffa Danielsa: „Głupi i głupszy” znowu razem

Obecnie w amerykańskiej telewizji emitowany jest siódmy sezon serialu „Homeland”. Ostatni odcinek zaprezentowany zostanie 29 kwietnia. Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone, premiery finałowej serii należy spodziewać się w przyszłym roku.

Serial „Homeland” gości na telewizyjnych antenach od 2011 roku i w tym czasie zyskał ogromną popularność i uznanie. Świadczą o tym chociażby liczne nagrody, a wśród nich Złote Globy i Emmy w kategorii „Najlepszy serial dramatyczny”. Również wspomniana Claire Danes otrzymała dwa Złote Globy za wcielenie się w postać Carrie Mathison.

Poniżej można obejrzeć zapowiedź emitowanego właśnie siódmego sezonu „Homeland”:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Keanu Reeves opowiada, jak został wygwizdany przez fanów metalu

rf | fot. Marybel Le Pape | 19 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group