terazmuzyka.pl
Film / serial 174V  
mg | 4 sierpnia 2020
0

„Hunters”. Al Pacino powróci w drugim sezonie serialu Amazona

Jak poinformował Amazon, wyniki pierwszego sezonu „Hunters” są zadowalające, dlatego powstanie drugi sezon serialu, w którym gra między innymi Al Pacino.

Al Pacino, Logan Lerman i Jerrika Hinton – odgrywający główne role w serialu „Hunters” – powrócą w drugim sezonie. Produkcja spotkała się z dobrym przyjęciem ze strony fanów i krytyków, dlatego Amazon zdecydował się na przygotowanie kontynuacji. Na razie zamówiony został jedynie kolejny sezon.

Przypomnijmy, że serial opowiada o grupie osób, która zajmuje się polowaniem na nazistów ukrywających się w Nowym Jorku. Odkrywają oni, że wysokiej rangi oficerowie chcą stworzyć Czwartą Rzeszę na terenie Stanów Zjednoczonych. Rzecz dzieje się w 1977 roku.

Twórcą „Hunters” jest David Weil, natomiast producentem wykonawczym jest Jordan Peele. Poza wcześniej wymienioną trójką, w pierwszym sezonie zagrali również Josh Radnor, Kate Mulvany, Tiffany Boone, Greg Austin, Louis Ozawa czy Carol Kane.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i... Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!


Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group