terazmuzyka.pl
Koncerty 286V  
mg | 11 lipca 2018
0

Il Volo ponownie w Polsce

Po znakomitym ubiegłorocznym koncercie w Warszawie, Il Volo powróci do Polski. Już za kilka miesięcy młodzi Włosi ponownie pojawią się nad Wisłą.

Trio z pewnością zaśpiewa znane piosenki, a być może także zaskoczy zupełnie nowym wcieleniem? Włoski wieczór z Il Volo odbędzie się 8 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety trafią do sprzedaży już jutro, 12 lipca o godz. 10:00.

Il Volo to pop operowe trio, które tworzą trzej utalentowani śpiewacy: tenorzy Piero Barone i Ignazio Boschetto oraz baryton Gianluca Ginoble. W 2009 roku, gdy byli jeszcze nastolatkami spotkali się we włoskim programie talent show dla dzieci. W jednym z odcinków stanęli razem na scenie, śpiewając słynne „O Sole Mio” i ten właśnie moment zaważył na ich wspólnej karierze. Już rok później wydali swoją pierwszą studyjną płytę, która nosi tytuł „Il Volo”. Krążek doszedł do szóstego miejsca w rankingu najchętniej kupowanych krążków we Włoszech i uzyskał status złotej płyty w Austrii, Francji i Holandii, a platyny we Włoszech i Meksyku.

Druga płyta tria „We Are Love” zawiera m.in. duety z takimi artystami jak Placido Domingo czy Eros Ramazotti, znalazł się na niej również cover „Beautiful Day” z repertuaru U2 oraz włoska wersja „I Don't Want To Miss A Thing” wykonywanego przez zespół Aerosmith. Na trzeciej płycie „Grande Amore” nagranych zostało 16 popowo-klasycznych utworów śpiewanych po włosku i angielsku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 132V  
1

Kamasi Washington wystąpi w Polsce

rf | 14 listopada 2018
Koncerty 345V  
0

A-ha w Polsce. Znamy ceny biletów

mg | 7 listopada 2018
Koncerty 581V  
3

A-ha zapowiedzieli koncert w Polsce

mg | 5 listopada 2018
Koncerty 2825V  
8

Rammstein zapowiedział koncert w Polsce [DATA, BILETY]

mg | fot. Olaf Heine | 2 listopada 2018
Koncerty 1696V  
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group