terazmuzyka.pl
Newsy 506V  
mg | 7 lutego 2019
0

Imagine Dragons. Dwa utwory zespołu przekroczyły miliard odtworzeń na YouTube [WIDEO]

Osiągnięcie miliarda odtworzeni na YouTube to spore osiągnięcie, które udało się tylko nielicznym. Do tego grona dołączył zespół Imagine Dragons, który może pochwalić się takim wynikiem w wypadku aż dwóch utworów!

Zespół Imagine Dragons mniej więcej w tym samym czasie osiągnął miliard odtworzeń w dwóch swoich utworach – „Radioactive” oraz „Thunder”. Ten pierwszy na uzbieranie miliarda wyświetleń potrzebowała ponad 6 lat. W kontekście konkurencji, z naciskiem na artystów pop i raperów, nie jest to wynik oszałamiający, ale fakt pozostaje faktem – Imagine Dragons przekroczyli miliard wyświetleń!

Utwór „Radioactive” pochodzi z debiutanckiego albumu Imagine Dragons zatytułowanego „Night Visions”, który miał swoją premierę we wrześniu 2012 roku.

Drugą kompozycją jest znacznie młodsza „Thunder”, która także przebiła miliard wyświetleń w YouTube. Kompozycja zrobiła to znacznie szybciej od wspomnianego „Radioactive”, ponieważ wystarczyło jej nieco ponad półtora roku – na YouTube zadebiutowała w maju 2017 roku.

Utwór znalazł się na trzecim albumie Imagine Dragons, czyli „Evolve”.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 2655V  
10

Sharon Osbourne zaatakowała byłego basistę Ozzy'ego

rf | fot. Eva Rinaldi | 13 lipca 2019
Newsy 1499V  
Newsy 1868V  
Newsy 2869V  
2

Romuald Lipko (Budka Suflera) walczy z nowotworem

rf | fot. Facebook | 10 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group