terazmuzyka.pl
Newsy 508V  
mg | fot. Lewis Evans | 27 maja 2020
2

Inhaler – zespół syna Bono – opublikował teledysk zapowiadający nowy album [WIDEO]

Inhaler, czyli najgorętszy nowy rockowy zespół z Dublina, prezentuje nowy singiel „Falling In”. – To utwór o bitwach, które każdy nas stacza z własnym ego – mówi lider grupy, Elijah Hewson.

Po niezwykle chwytliwych singlach „We Have To Move On” oraz „Ice Cream Sundae”, gdzie Inhaler umiejętnie łączył wpływy indie-rocka i popu, czas na odniesienie do lat 80. „Falling In” pokazuje nowe dźwiękowe oblicze zespołu. Za produkcję odpowiada stały współpracownik grupy, Antony Genn. Kawałek trafi na debiutancki album Inhaler.

Nad klipem muzycy pracowali razem z uznanym filmowcem i byłym basistą Jesus & Mary Chain, Douglasem Hartem (Paul Weller, The Horrors, The Libertines) oraz Antonym Gennem. Teledysk powstał w całości na Zoomie.

Czwórka przyjaciół założyła zespół jeszcze w szkole. Hewson, Robert Keating, Ryan McMahon i Josh Jenkinson złapali wspólny język dzięki muzycznym zainteresowaniom – The Stone Roses, Joy Division, The Strokes, The Cure, Interpol czy Depeche Mode. Dotychczasowy katalog zespołu ma ponad 25 mln streamów. Utwory Inhaler opowiadają o odnajdywaniu własnej drogi w świecie przez młode osoby. Uniwersalna rzecz, z którą każdy może się utożsamić.

Na początku roku Inhaler koncertował w UK i Europie, sprzedając ponad 10 tysięcy biletów. Zespół był gwiazdą gali Bestsellery Empiku, która odbyła się na początku lutego 2020. Grupa miała być gwiazdą tegorocznej edycji Open’er Festivalu.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]


Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 28.05.2020, 08:27 #1
O ludzie! Jakie to słabe!
andy [78.11.***.***] dodano: 28.05.2020, 09:36 #2
U2.0
Zobacz także
Newsy 1300V  
6

Robert Trujillo (Metallica) ocenia styl gry Cliffa Burtona i Jasona Newsteda

rf | fot. Carlos Rodríguez/Andes | 4 lipca 2020
Newsy 409V  
2

Robert Trujillo zapowiada nowe wydawnictwo Infectious Grooves

rf | fot. Carlos Rodríguez/Andes | 2 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group