terazmuzyka.pl
Newsy 614V  
ag | 30 maja 2017
2

Iron Maiden dziękuje fanom za udaną trasę

Iron Maiden udostępnili trzyminutowe wideo, w którym zawarli podziękowania dla wszystkich fanów uczestniczących w ich koncertach w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.

Koncerty odbywające się w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii miały związek z trasą koncertową „The Book Of Souls”, która zostanie kontynuowana w Ameryce Północnej na przełomie czerwca i lipca. Podczas tej części trasy formację będzie wspierać zespół Ghost.

Iron Maiden: Nie przejmujemy się, że nie grają nas w radiu

Basista i jednocześnie główny autor tekstów, Steve Harris, wypowiedział się ostatnio w wywiadzie dla Express & Star:

Nie możemy się już doczekać powrotu do Ameryki Północnej w celu odbycia tam pełnej trasy koncertowej. Zawsze mamy w planach powrót tutaj oraz do Wielkiej Brytanii. Robimy to ze względu na globalny charakter trasy. Nadal lubimy powracać do fanów w tak wielu miejscach, jak tylko jest możliwe.

Harris dodaje, że wciąż mają w planach wykorzystywać obecną scenografię, która buduje nastrój trasy i odpowiada jej tematyce. Nie chcą z niej rezygnować między innymi ze względu na fanów, który wydawali się być bardzo pozytywnie nastawieni do jej motywu przewodniego.

Większość naszych północnoamerykańskich fanów nie miała okazji być na naszym show, więc chcemy dać im tę samą „Book Of Souls”, którą pokazaliśmy reszcie świata; bardzo mało prawdopodobne, że cokolwiek zmienimy.

Muzyk zauważył również, że fani podczas trasy koncertowej doceniają starsze piosenki, więc postanowili kontynuować dodawanie ich do setlisty.

Iron Maiden aktualnie odbywają trasę koncertową po Europie, która składa się łącznie z 16 dat w tym trzech koncertów w Niemczech, ośmiu w Anglii oraz dwóch w Szkocji.

Trasa koncertowa jest promocją szesnastego studyjnego albumu, „The Book Of Souls”. Płyta została wydana w 2015 roku. Jest pierwszym dwupłytowym i zarazem najdłuższym wydawnictwem zespołu.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Doktorek dodano: 30.05.2017, 18:58 #1
Powiem tak, są w zaje****ej formie!
Pablos84 dodano: 31.05.2017, 01:46 #2
Święte słowa
Zobacz także
Newsy 384V  
5

Dino Cazares komentuje odejście Burtona C. Bella z Fear Factory

rf | fot. Frank Schwichtenberg | 30 września 2020
Newsy 2082V  
Newsy 717V  
5

Burton C. Bell odszedł z Fear Factory

rf | 29 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group