terazmuzyka.pl
Newsy 1280V  
mg | 13 listopada 2018
14

Iron Maiden z koncertowym teledyskiem do „Run To The Hills” [WIDEO]

Zespół Iron Maiden opublikował nowy koncertowy teledysk, który powstał na potrzeby wykonanego podczas trasy „Legacy Of The Beast” utworu „Run To The Hills”.

Muzycy z Iron Maiden zakończyli tegoroczne koncertowanie w związku z trasą „Legacy Of The Beast”. Postanowili podziękować fanom za udział publikując teledysk przygotowany na potrzeby utworu „Run To The Hills”.

„Teraz Rock Kolekcja” w sprzedaży. Wszystko o Queen, Iron Maiden

Zdjęcia do klipu powstały oczywiście podczas wspomnianej trasy koncertowej.

Zespół nie zakończył jeszcze trasy „Legacy Of The Beast”, a jedynie zrobił sobie dłuższą przerwę. Niedawno Iron Maiden poinformowało, że wyrusza do Ameryki Północnej na kolejną odsłonę wspomnianego tournée – będą grali od lipca do września. W październiku dadzą natomiast kilka koncertów w Ameryce Południowej. 

Emerytura?

Iron Maiden funkcjonuje już od ponad 40 lat. Czy w czasach, gdy ich rówieśnicy, a nawet młodsze zespoły, ogłaszają zakończenie kariery, coś takiego może czekać też ten sekstet? Basista Steve Harris odpowiada.

W wywiadzie dla „Rock Talk With Mitch Lafon” Steve Harris odpowiedział na pytanie, czy myśli o emeryturze:

Staram się o tym za dużo nie myśleć, bo nie jest zbyt miło myśleć o zakończeniu kariery. Oczywiście, jesteśmy bliżej końca kariery niż początku, nie ma co do tego złudzeń. Myślę, jednak, że będziemy mogli jeszcze trochę pograć. Ale nigdy nic nie wiadomo. Zwłaszcza w tym wieku, nigdy nie wiadomo, co czai się za rogiem. Po tym, co przydarzyło się Bruce’owi... Musimy cieszyć się życiem i koncertami, dobrze się bawić, co też robimy. Ale nie wiem, jak długo będziemy mogli to robić. Ludzie pytają nas o to od 20 lat. Wciąż gramy i będziemy grali tak długo, jak będziemy mogli. Ale kto wie, jak długo? Decyzja może nie należeć do nas. Nie rozmyślam jednak o tym dużo, bo dobrze się w tej chwili bawimy.

Ostatni album grupy ukazał się w 2015 roku pod tytułem „The Book Of Souls”. Aktualnie Iron Maiden przygotowuje serię wznowień swoich płyt na CD. Wszystkie płyty ukażą się w wersji digipack z dźwiękiem zremasterowanym w 2015 roku (nie dotyczy to płyty „The Book Of Souls”). Do tego w wersji dla kolekcjonerów w każdym boksie dostępna będzie figurka Eddiego.

Komentarze (14)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Mann [89.64.***.***] dodano: 13.11.2018, 11:41 #1
Trzeba przyznać, iż metalowe dziadki nieźle się trzymają. Jako uczestnik krakowskiego show mogę potwierdzić - warto zobaczyć, show jedyne w swoim rodzaju.
Pokaż odpowiedzi (1)
Pumpciuś [80.55.***.***] dodano: 13.11.2018, 15:43 #3
Już od dawna nie słucham happy metalu ale trzeba przyznać że jeśli chodzi o show to taki ajron majden nie ma sobie równych.
Pokaż odpowiedzi (6)
Astro38 [94.254.***.***] dodano: 14.11.2018, 05:00 #10
Może i dobrze się bawią ale te stare hu.je które mają w dupie jak zwykle fatalne nagłośnienie.Nie dość że wkurw ia ją starych fanów to jakoś nikt in tego nie powiedział.. Dziwne...i jeszcze trzepia za to kapuchę i latają jumb
Pokaż odpowiedzi (1)
Faust dodano: 14.11.2018, 15:46 #12
Mam i zawsze miałem szacunek dla IM za stworzenie własnego stylu i wierność przyjętym od samego początku zasadom. Już bardzo niewielu jest artystów, którzy kierują się w karierze pewnymi wartościami. Oczywiście nie mam tu na myśli maksymalizacji zysku i oparcia na szkło.
Anna H. [31.0.***.***] dodano: 14.11.2018, 18:46 #13
Koncert w Krakowie to najlepsze show na jakim byłam. Ale nie to jest ważne, Iron nie są zadufantmi gwiazdeczkami chętnie rozdają autografy i spotykają się z fanami. Ich muzyka jest ponadczasowa a teksty z przesłaniem. Oby grali i tworzyli jak najdłużej.
Pokaż odpowiedzi (1)
Komentarze (14 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Newsy 588V  
0

Speculum powraca z Kazikiem Staszewskim [WIDEO]

rf | fot. Facebook | 13 grudnia 2018
Newsy 99V  
0

Kanye West będzie nagrywał z Bobem Dylanem?

rf | fot. Alberto Cabello | 13 grudnia 2018
Newsy 620V  
0

Polski zespół wykona hymn USA podczas meczu NBA

rf | fot. Keith Allison | 10 grudnia 2018
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group