terazmuzyka.pl
Koncerty 4349V  
mg | 7 listopada 2019
45

Iron Maiden zagrają w Polsce w 2020 roku [DATA, BILETY]

Iron Maiden ogłosiło własnie europejską trasę koncertowa, która obejmie nasz kraj. Legendarny zespół pojawi się w lipcu przyszłego roku w Warszawie.

Iron Maiden powróci do Europy na serię koncertów w 2020 roku podczas ostatniego etapu Legacy Of The Beast Tour. W związku z tą trasą zespół 5 lipca zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Wcześniejsze dwa koncerty grupy, które odbyły się w Krakowie, zostały całkowicie wyprzedane.

Jako support zaprezentują się zespoły Within Temptation oraz Lord of the Lost.

Sprawdź listę pozostałych europejskich koncertów Iron Maiden

Iron Maiden w Polsce – bilety

  • Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 15 listopada o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.
  • Przedsprzedaż Fanklubu potrwa od poniedziałku, 11 listopada od 9.00, do wtorku, 12 listopada do 18.00.
  • Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 13 listopada o 10.00 i potrwa do 15 listopada do 9.00.
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 14 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 15 listopada do 10.00.

Iron Maiden sukcesywnie wznawia całą swoją dyskografię. Pod koniec tego roku do sprzedaży trafi ostatnia seria takich wznowień. Obejmie ona płyty „Dance Of Death”, „A Matter Of Life And Death”, „The Final Frontier” i dwupłytowy album „The Book Of Souls” z 2015 roku. Tradycyjnie jedna z płyt ukaże się także w specjalnym boksie zawierającym figurkę Eddiego. W tej serii będzie to „A Matter Of Life And Death”.

Tymczasem Adrian Smith planuje wydanie autobiografii. Książka zatytułowana „Monsters Of River And Rock: My Life As Iron Maiden's Compulsive Angler” ma liczyć 288 stron i ukazać się w maju 2020 roku.

Komentarze (45)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Metal [89.64.***.***] dodano: 07.11.2019, 11:52 #1
To jest bardzo dobre info!
Pokaż odpowiedzi (6)
Longinus dodano: 07.11.2019, 12:22 #8
Fantastycznie, od dawna na to liczyłem!
Pokaż odpowiedzi (1)
Mantas [31.42.***.***] dodano: 07.11.2019, 12:48 #10
Fajna wiadomość w ten pochmurny dzień!
Pokaż odpowiedzi (4)
minstrel [195.205.***.***] dodano: 07.11.2019, 13:07 #15
Szkoda kasy na Narodowy.
Pokaż odpowiedzi (7)
Asker [89.64.***.***] dodano: 07.11.2019, 16:48 #23
W Krakowie wypadli super - jadę!
Pokaż odpowiedzi (1)
Noris [178.43.***.***] dodano: 07.11.2019, 17:32 #25
W Krakowie byłem tu też będę
Pokaż odpowiedzi (1)
Kristoff [185.44.***.***] dodano: 08.11.2019, 09:00 #27
Fakt. W Krakowie dali czasu na obu występach. Przyznam, że nie spodziewałem się, że przyjadą w 2020. Raczej oczekiwałem czegoś nowego i potem trasy, ale i tak super. Ironów zawsze warto zobaczyć.
Pokaż odpowiedzi (2)
EDDIE T. H. [89.64.***.***] dodano: 08.11.2019, 10:06 #30
Obowiązkowy!
Berzerk [89.64.***.***] dodano: 08.11.2019, 20:12 #31
Ja tylko jestem ciekaw, jak skonfigurują scenę, bo chyba nie licza na ponad 50k ludzi?
Pokaż odpowiedzi (2)
Kornel [89.64.***.***] dodano: 08.11.2019, 20:14 #34
Powinni ceny biletów podać...
Doktorek dodano: 08.11.2019, 20:15 #35
Jadę na bank, 100 km od domu.
Pokaż odpowiedzi (1)
Maras [5.173.***.***] dodano: 08.11.2019, 22:09 #37
Biorąc pod uwagę akustyke naszego Narodowego proponuję aby bilety były darmowe albo przynajmniej za 30 procent ceny bo słuchanie muzyki na Narodowym to profanacja muzyki większa od klipów mp3
Pokaż odpowiedzi (2)
Longinus dodano: 09.11.2019, 09:41 #40
Ceny biletów:
GA - 299 zł
Tryb. 1 - 399 zł
Tryb. 2 - 330 zł
Tryb. 3 - 279 zł
Tryb. 4 - 229 zł
Tryb. 5 - 179 zł
Czyli nie jest tak źle Uśmiech
Pokaż odpowiedzi (1)
Cerrt [89.64.***.***] dodano: 11.11.2019, 12:39 #42
LN wprowadziła GCEE za 500 PLN.
Ferry [89.64.***.***] dodano: 12.11.2019, 11:08 #43
Ma być dostępny cały stadion...
Kristoff [185.44.***.***] dodano: 15.11.2019, 10:40 #44
Mam jedno pytanie dotyczące sprzedaży biletów na Iron Maiden w Warszawie. Dlaczego nie ma całej mapy lokalizacji dostępnej przy wyborze biletów? Dlaczego wręcz wymusza się zakup droższych biletów najpierw?
Bilet na IM do Pragi kupiłem w dwie minuty bez żadnych problemów i dostęp miałem do każdej opcji na stadionie, a tutaj nie...
Czy to jest sprawiedliwe postępowianie?
Ego [89.64.***.***] dodano: 15.11.2019, 10:53 #45
No i mamy bileciki!