terazmuzyka.pl
Film / serial 445V  
rf | fot. Ilya S. Savenok | 5 września 2020
6

Jack Osbourne opowiada, co trafi do filmowej biografii Ozzy'ego

Jack Osbourne przedstawił zarys tego, co znajdzie się w planowanej filmowej biografii Ozzy’ego Osbourne’a.

Trwają prace nad filmową biografią Ozzy’ego Osbourne’a. Ma ona skupiać się na okresie, kiedy Ozzy został wyrzucony z Black Sabbath i rozpoczął solową karierę.

W wywiadzie dla „Consequence of Sound” jego syn, Jack, powiedział:

Wciąż trwają prace nad scenariuszem. Chcemy sprawić, żeby film był nieupiększony, prawdziwy. Umieszczenie wszystkich tych wydarzeń w jednym filmie będzie trudne, ale staramy się jak możemy.

Jeśli spojrzeć na okres 1979-1983 to było czyste szaleństwo: został wyrzucony z Black Sabbath, poznał Randy’ego, nagrał „Blizzard Of Ozz” i „Diary Of A Madman”, ugryzł gołębia, potem nietoperza, potem było Alamo, śmierć Randy’ego, ożenił się z moją mamą i urodziła się moja siostra. Wszystko to wydarzyło się w przeciągu czterech lat.

Wcześniej Sharon Osbourne zapewniała, że twórcy nie zamierzają upiększać historii Ozzy’ego:

Nie chcemy go ugrzeczniać. Nie robimy filmu dla dzieci. To film dla dorosłych. Nie będzie to historyjka w stylu „kiedyś byłem szalonym rockandrollowcem, a teraz jestem dziadkiem”.

Nie wiemy jeszcze, kiedy ruszą zdjęcia i kto wcieli się w Ozzy’ego.

Komentarze (6)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
buehuehue [178.43.***.***] dodano: 05.09.2020, 14:37 #1
ciekawe czy będzie pokazane jak smaruje swoją kupą po ścianach, w pokoju hotelowym? "idole", "gwiazdy", co za bullshit .
Staaaaahhhh [79.191.***.***] dodano: 05.09.2020, 17:34 #2
"...ugryzł gołębia, potem nietoperza, potem było Alamo, ..., ożenił się z moją mamą i urodziła się moja siostra..." naprawdę jest się czym chwalić, niesamowita i bardzo ciekawa historia. Ozzy miał szczęście że trafiał na dobrych gitarzystów - Tonyego Iommiego, Randy Rhoadsa i Jacke E Lee. Bez nich nikt by o ozzym nie słyszał. Miauczący showman z przeciętnym wokalem. Taki np Dio czy Martin to pierwsza liga w przeciwieństwie do showmana ozzyego. O jego żonie już nie wspomnę bo szkoda słów.
Pokaż odpowiedzi (4)
Zobacz także
1

BAFTA podąży śladem Oscarów? Zapowiedziano zmiany w regulaminie

rf | fot. Przemysław Berliński | 25 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group