terazmuzyka.pl
Film / serial 246V  
rf | 1 maja 2020
2

Jack Osbourne: Trwają rozmowy o nowym sezonie „The Osbournes”

Czy słynny reality show z udziałem Ozzy’ego Osbourne’a wróci na antenę?

The Osbournes” był popularnym reality show, w którym udział brał Ozzy Osbourne i jego rodzina. Od emisji pierwszego odcinka mija osiemnaście lat i ostatnio coraz częściej pojawiają się plotki, że program mógłby powrócić na antenę.

W rozmowie z „Variety” syn Ozzy’ego, Jack Osbourne, wyjawił, że faktycznie toczą się takie rozmowy:

Skłamałbym, gdybym powiedział, że ostatnio nie było takich rozmów. Myślę, że głównym motorem jest tu nostalgia, bo powracają programy sprzed 20 lat. Problem w tym, że nie mieszkamy już razem. Miałem jednak taki pomysł, że moglibyśmy zamieszkać znowu razem na miesiąc lub dwa. Po dwudziestu latach moglibyśmy wprowadzić się do jednego domu.

Ktoś musiałby mi zapłacić jednak naprawdę bardzo dużo pieniędzy, bo po tym wszystkim będę miał ogromne wydatki na terapeutów.

W zeszłym roku o możliwości powrotu The Osbournes mówiła Kelly Osbourne:

Nie przesadzę, jeśli powiem, że rok w rok co trzy miesiące ktoś oferuje nam powrót, ale za każdym razem odmawiamy. Teraz dostaliśmy kolejną ofertę i jesteśmy najbliżej jej zaakceptowania. Nie wiem jednak jeszcze czy ją przyjmiemy. Musimy troszczyć się jeszcze o inne osoby. Mój brat ma trójkę dzieci. Czy powinny brać w tym udział póki są zbyt małe, żeby o tym samemu zadecydować?


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Denys [217.96.***.***] dodano: 01.05.2020, 10:35 #1
aż strach pomyśleć co by było jakby takie gwiazdeczki musiały popracować na poczcie przez miesiąc za psie pieniądze, albo jako kurierzy, chyba byłaby jakaś plaga samobójstw, nieudacznicy, terapeuta mu potrzebny, za siedzenie w domu i nic nie robienie, i gadanie głupot do tatusia i mamusi, w tyłkach się już całkowicie poprzewracało.
Pumpciuś [89.74.***.***] dodano: 01.05.2020, 17:15 #2
Pewnie prowodyrką tego wszystkiego jest jak zwykle Sharon. To chciwa baba dla której Ozzy zawsze był marionetką do robienia kasy. Ilu już muzyków oszukała jak w czasach gdy inni pisali dla Ozziego piosenki a ta franca umieszczała jak autora tylko Ozziego aby tylko ona mogła ściągać tantiemy. Było to w okresie pierwszych płyt solo. Dlatego też doprowadziła do odejścia Ozziego z Black Sabbath bo tam nie miała łapy na kasie. Teraz wykorzystuje nie tylko jego ale i swoje dzieci a jak widać nawet wnuki. Straszne babsko.
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group