terazmuzyka.pl
Pitbulek 931V  
mg | 31 sierpnia 2020
2

Jack Osbourne zjechał brytyjski tabloid za komentarz na temat Ozzy’ego

Dziennikarze „Daily Mail” byli adresatami listu, który w mediach społecznościowych wystosował Jack Osbourne, syn Ozzy’ego.

Wszystko zaczęło się 29 sierpnia, gdy dziennik „Daily Mail” opublikował kilka zdjęć Ozzy’ego Osbourne’a. Muzyk był w samochodzie, miał siwe, związane w kucyk włosy i wyglądał na zmęczonego. Autor artykuły zaprezentował kilka zbliżeń na twarz wokalisty Black Sabbath i nazwał go „trudnym do rozpoznania”.

Artykuł zobaczył syn Ozzy’ego, Jack, który postanowił wystosować apel do dziennikarzy „Daily Mail”:

Drodzy dziennikarze bzdurnych tabolidów, nie wiem czy wiecie, ale nie zaleca się farbowania włosów osobom, które mają chorobę Parkinsona w dobie pandemii. To, że jego włosy nie mają obecnie takiego koloru jak zwykle, gówno znaczy. Ma 71 lat i dochodzi do siebie po ciężkiej operacji kręgosłupa, a ponadto jest obecnie na wakacjach. To niesamowite, że ma za sobą 50-letnią karierę i miliony sprzedanych albumów, a wy dupki wolicie gadać o cebulkach jego włosów. Miejcie trochę szacunku i przyzwoitości... Ach, zapomniałem, że straciliście je dawno temu. Mam nadzieję, że kiedyś odpowiecie za swoje czyny, jak reszta z nas. Wstyd mi za was.

Wpis w oryginale:

Choć Ozzy Osbourne faktycznie przezywa ostatnio ciężkie chwile, wciąż wierzy w swój powrót na scenę. Kilkukrotnie przekonywał, że chce podczas tournée promować najnowszy album „Ordinary Man”. Pojawiły się również doniesienia, jakoby Książę Ciemności pracował już na kolejnym wydawnictwem.

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne”: KUP TERAZ!

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
arof [91.231.***.***] dodano: 31.08.2020, 10:59 #1
Jack ma rację. Ludzie szukają sensacji, a te durne tabloidy to właśnie serwują. Po pierwsze wszystkie te gwiazdy są przede wszystkim zwykłymi ludźmi i nie muszą non stop wyglądać, jak na scenie. Po drugie, na tych fotkach z "Daily Mail", Ozzy, choć rzeczywiście niepodobny do kreowanego wizerunku, to jednak jak na swój wiek i przeżyte ostatnio problemy wygląda bardzo dobrze.
Vampirro dodano: 31.08.2020, 20:04 #2
A jak dla mnie to chyba za ciasne majtki założył. Z tego co widziałem, to rzeczywiście trudno na tym zdjęciu poznać Ozzyego. A tak właściwie, dlaczego on miałby farbować włosy? Nie może występować w naturalnym kolorze?
Zobacz także
Pitbulek 2524V  
Pitbulek 262V  
0

Raper Kid Cudi wytatuował sobie Kurta Cobaina [FOTO]

rf | fot. THE BULL PEN | 26 sierpnia 2020
Pitbulek 5823V  
34

Producent Metalliki o grze Larsa Ulricha: Był beznadziejny

rf | fot. Merijn Bos | 24 sierpnia 2020
Pitbulek 1276V  
2

Wolfgang Van Halen ostro odpowiada swoim hejterom

rf | fot. Joe Bielawa | 18 sierpnia 2020
Pitbulek 570V  
0

Edyta Bartosiewicz zaskoczyła fryzurą w stylu Ramones [FOTO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 4 sierpnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group