terazmuzyka.pl
Newsy 1170V  
mg | 8 października 2019
0

Jack White i Jack Black (a.k.a. Jack Gray) ogłosili publikację wydawnictwa

Projekt o nazwie Jack Gray, w którego skład wchodzą Jack White i Jack Black, doczeka się pierwszej oficjalnej publikacji. Jej premiera jeszcze w tym roku!

Kilka miesięcy temu na kanale Jacka Blacka JablinskiGames w serwisie YouTube pojawił się 17-minutowy film zatytułowany „Jack Gray”. Zawiera on między innymi relację ze spotkania White'a i Blacka. Po wielu latach próśb ze strony fanów ta kooperacja doszła do skutku, a  jej efektem ma być premierowy materiał muzyczny. Wspomniany film nie zawiera jednak nawet fragmentu nagranej przez oby panów muzyki. Kamerzysta nie został ponadto zaproszony do studia Third Man Records.

Choć wtedy nie zdradzono żadnych szczegółów, w końcu dowiedzieliśmy się więcej na temat Jack Gray. Premierowe wydawnictwo ujrzy światło dzienne 29 listopada i pojawi się – co oczywiste – nakładem należącego do Jacka White’a Third Man Records. Będzie to 7-calowy winyl, na którym znajdą się dwie premierowe kompozycje. Płyta wydana zostanie z okazji organizowanego na Black Friday Record Store Day.

W sklepach Third Man, które mieszczą się w Nashville i Detroit, pojawi się specjalna, trzykolorowa wersja wydawnictwa Jack Gray. Wszystkie pozostałe dostępne będą w standardowym czarnym kolorze.

Poniżej przypominamy opublikowany w sierpniu film:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 510V  
1

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 z potężnym wzmocnieniem składu [LISTA]

mg | fot. Radoslaw Kazmierczak | 11 grudnia 2019
Newsy 282V  
Newsy 1009V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group