terazmuzyka.pl
Newsy 400V  
mg | 21 maja 2019
0

Jack White i jego The Raconteurs z kolejnym nowym utworem [WIDEO]

Dowodzona przez Jacka White'a formacja The Raconteurs już niedługo opublikuje nowy, pierwszy od ponad dekady studyjny album. Muzycy pochwalili się kolejnym pochodzącym z niego utworem.

Nowy, pierwszy od 11 lat album The Raconteurs, zatytułowany „Help Us Stranger” opublikowany zostanie 21 czerwca tego roku nakładem należącego do Jacka White'a Third Man Records. Na płycie znajdzie się dwanaście premierowych kompozycji, z których część mieliśmy już okazję poznać.

 

Teraz dowodzona przez Jacka White'a grupa opublikowała kolejną kompozycję, a jest nią „Help Me Stranger”. Powstał na jej potrzeby oficjalny teledysk:

Tracklista „Help Us Stranger”:

 1. Bored and Razed
 2. Help Me Stranger
 3. Only Child
 4. Don’t Bother Me
 5. Shine The Light On Me
 6. Somedays (I Don’t Feel Like Trying)
 7. Hey Gyp (Dig The Slowness)
 8. Sunday Driver
 9. Now That You’re Gone
 10. Live A Lie
 11. What’s Yours Is Mine
 12. Thoughts and Prayers

Okładka „Help Us Stranger”:

Przypomnijmy, że The Raconteurs tworzą – poza Jackiem White’em – Brendan Benson, Jack Lawrence i Patrick Keeler. Zespół wydał dwie płyty: w 2006 roku ukazała się „Broken Boy Soldiers”, a w 2008 „Consolers of the Lonely”. Grupa wylansowała kilka przebojów, w tym „Steady, As She Goes” „Salute Your Solution”.

Gwiazda Orange Warsaw Festival 2019

The Raconteurs będzie jedną z gwiazd tegorocznego Orange Warsaw Festival. Tegoroczna odsłona imprezy odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Na imprezie zagrają ponadto m.in.  Rita Ora, Miley Cyrus, Miles Kane, Solange, Troye Sivan i Marshmello.

Orange Warsaw Festival (czyli w skrócie OWF) to festiwal muzyczny, który od 2008 roku odbywa się w Warszawie. Do tej pory zagrali na nim tacy wykonawcy jak m.in. Kings of Leon, Imagine Dragons, Years & Years, Linkin Park, The Offspring, Queens of the Stone Age, Muse czy Skunk Anansie. Organizatorem imprezy jest Alter Art.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 633V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group