terazmuzyka.pl
Newsy 225V  
szy I fot: David James Swanson | 17 lipca 2018
1

Jack White udostępnia teledysk na serwisie streamingowym

Jack White, który obecnie intensywnie promuje swój trzeci solowy album, pochwalił się nowym teledyskiem zrealizowanym do jednego z utworów krążka „Boarding House Reach”. Z tej wiadomości będą zadowoleni - przynajmniej na chwilę obecną - użytkownicy serwisu Tidal.

23 marca tego roku na rynku ukazał się nowy solowy album Jacka White'a, „Boarding House Reach”, na którym znalazła się m.in. kompozycja „Corporation”. Powstał do niej właśnie - bardzo tajemniczy i jakże intrygujący - wideoklip. Za całość odpowiada Kanadyjczyk Jodeb, który w przeszłości współpracował z takimi artystami jak A$AP Rocky czy Skrilex, a także grupą Deftones. 

Jack White dołączył do Pearl Jam, by wykonać wielki przebój

Na razie można go obejrzeć tylko za pośrednictwem platformy streamingowej Tidal, pod tym adresem. Krótką jego zapowiedź udostępniamy natomiast poniżej:

Nowa płyta tylko na winylu

Nie tak dawno artysta zapowiedział nowy koncertowy album zatytułowany „Live in Nashville / Live in Detroit”, które będzie zawierał akustyczne nagrania zarejestrowane podczas specjalnych, małych koncertów, promujących ostatni studyjny krążek. Całość zajmie trzy płyty winylowe, każda innego koloru, i dostępna będzie przez oficjalną stronę wytwórni Third Man Records. Płyty zamawiać można tylko do 31 lipca.

Przypomnijmy także, że Jack White, w ramach trasy koncertowej promującej album „Boarding House Reach”, zagra aż cztery koncerty w Polsce. Były lider formacji The White Stripes wystąpi: w gdyńskiej Arenie (6.10), w poznańskiej Hali nr 2 MTP (7.10), na warszawskim Torwarze (9.10) oraz w krakowskiej Tauron Arenie (10.10). 

Warto także wspomnieć, że w trakcie koncertów White'a obowiązuje całkowity zakaz używania aparatów, telefonów komórkowych, smartfonów i innych urządzeń nagrywających. Swoją decyzję muzyk uzasadnił w ten sposób:

Dzisiaj ludzie nie potrafią klaskać, bo mają w rękach telefony. Ja nie mam setlisty. Nie mówię tych samych rzeczy na każdym koncercie. Jeśli ludzie nie potrafią mi oddać energii to może marnuję czas?

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
uuuu [83.20.***.***] dodano: 17.07.2018, 15:26 #1
a taki niby analogowy, cóż wychodzi z niego przereklamowany pozer
Zobacz także
Newsy 540V  
0

Nocny Kochanek uczci Record Store Day

rf | fot. Wacław Szacyło | 19 marca 2019
Newsy 1394V  
1

Najlepiej sprzedające się albumy 2018 [LISTA]

rf | fot. Marco Verch | 18 marca 2019
Newsy 406V  
1

Beastie Boys powrócą na scenę

rf | 18 marca 2019
Newsy 1469V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group