terazmuzyka.pl
Newsy 2477V  
rf | 18 grudnia 2017
0

Jacoby Shaddix (Papa Roach) zmaga się z tymi samymi demonami co Bennington

Jacoby Shaddix, wokalista Papa Roach, przyznał, że też zmaga się z depresją.

W wywiadzie dla radia WRIF Jacoby Shaddix wspominał zmarłego w tym roku Chestera Benningtona, przy okazji przyznając, że też zmaga się z demonami.

Linkin Park z hologramem Chestera? Mike Shinoda odpowiada

Wokalista Papa Roach powiedział:

Znałem [Chestera] całkiem dobrze. Jakiś miesiąc przed tym wszystkim udałem się z nim na kolację. Służył mi radą i był bardzo przyjacielski, myślałem więc, że wszystko u niego w porządku. Ale zmagam się z tymi samymi demonami, co on i rozumiem ten mrok.

Współczuję każdemu, kto sam musi przez to przechodzić, albo zna kogoś, kto jest w tym mrocznym miejscu, gdyż nie jest to łatwe. Czasami wydaje się, że wszystko jest nie do zniesienia i odechciewa się żyć. Bywa ciężko. Cieszę się, że jeszcze oddycham, bo był to dla mnie mocny cios. Wydawało mi się, że tego nie udźwignę. Mijającego roku straciliśmy parę wspaniałych osób.

Shaddix przyznał, że przy życiu trzyma go trzeźwość i rodzina.

Sama myśl, że przestałbym być częścią życia mojej żony i moich dzieci, przeraża mnie. Nadają więc sens mojej walce i kocham ich bardzo. Każdego dnia jestem wdzięczny za dobre relacje z moją żoną i moimi dziećmi.

Niedawno perkusista Papa Roach, Tony Palermo, przyznał, że podejrzewa, iż na samobójstwo Benningtona mogła wpłynąć śmierć Chrisa Cornella:

Nie znałem dobrze Chestera, ale chłopaki z Papa Roach znali z poprzednich tras. Wiem, że przyjaźnił się z Chrisem Cornellem i podejrzewam, że musiał być w szoku po śmierci Chrisa. Samo uczucie bólu... Nie znałem Chrisa, ale uwielbiam Soundgarden, czułem więc ból po stracie tak wyjątkowego artysty. Było to dla mnie zaskakujące, że Chester odebrał sobie życie, znając ten ból po śmierci przyjaciela i wiedząc, że sam go przysporzy.

To tragiczne, bo oprócz tego, że był mężem i ojcem, śpiewał w popularnym zespole. Grupa nie nagra już niczego, jako Linkin... To znaczy, może nagrać, nie wiem, ale kiedy straci się kluczowego członka, to już nie to samo. Trudno pójść naprzód. Nie wiem, co planują, na pewno jeszcze dochodzą do siebie, starają się dojść do siebie.

Zespół Papa Roach wydał w tym roku album „Crooked Teeth”, jednak potwierdził, że już pracuje nad utworami na kolejne wydawnictwo.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group