terazmuzyka.pl
Pitbulek 4840V  
rf | 17 kwietnia 2019
2

Jake E. Lee dementuje jeden z największych mitów Ozzy'ego Osbourne'a

Jedna z legendarnych historii głosi, że Ozzy Osbourne wciągnął mrówki nosem. Jego gitarzysta, Jake E. Lee twierdzi, że nic takiego nie zaszło. Co nie znaczy, że Ozzy nie wciągnął niczego...

Według słynnej plotki w 1984 roku w trackie trasy z Mötley Crüe, Ozzy Osbourne przy hotelowym basenie wciągnął nosem mrówki. Historia ta została zobrazowana w filmie „Brud”, który niedawno miał swoją premierę na platformie Netflix. Gitarzysta Osbourne’a twierdzi jednak, że historia ta nie jest prawdziwa.

Ozzy Osbourne i Judas Priest zagrają trasę w 2020 roku

Jake E. Lee w rozmowie z Tone-Talk wyjawił:

Byłem tam i nie widziałem żadnych mrówek. Wciągnął małego pająka, ale nie widziałem tam śladu żadnych mrówek. Tommy, Nikki i Ozzy twierdzą, że wciągnął mrówki, ale oni byli naćpani, a ja nie. Opalałem się przy basenie i tyle, podczas gdy oni się sponiewierali. Ozzy wciągnął małego pajączka, ale nie było tam żadnych pieprzonych mrówek.

Jake twierdzi natomiast, że historia ze zlizywaniem moczu przez Ozzy’ego jest prawdziwa:

To prawda. Nikki i Ozzy urządzili sobie zawody. Najpierw ścigali się w basenie i Ozzy przegrał, potem robili pompki i Ozzy znowu przegrał. Ozzy miał tego dosyć. Pamiętam, że usiadł na betonie, miał dziwny wyraz twarzy, a spod niego zaczął wypływać mocz. Musiał brać dużo witamin, bo jego mocz był koloru limonkowego. Gdy Nikki to zobaczył, podszedł do leżącej na leżaku dziewczyny, z którą był i nasikał na nią. Nie była z tego powodu szczęśliwa. Wtedy Ozzy zaczął zlizywać własny mocz. Po drugiej stronie basenu były rodziny z dziećmi, które z przerażeniem patrzyły na to, co się działo. Stwierdziłem wtedy, że pora się stamtąd zmywać.

Ozzy Osbourne z powodów zdrowotnych musiał ostatnio odwołać wszystkie koncerty zaplanowane na 2019 rok, w tym trasę z Judas Priest. Do koncertowania ma powrócić w 2020 roku.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gibi [5.184.***.***] dodano: 17.04.2019, 22:54 #1
ciekaw jestem kiedy napiszą jak Ozz sra...
Jojne Sztynkwas [212.191.***.***] dodano: 18.04.2019, 09:25 #2
Wzruszyła mnie ta historia. Czekam na ekranizację na netflixie
Zobacz także
Pitbulek 734V  
0

Brian Johnson (AC/DC) wspomina, jak ukradł płytę Boba Dylana

rf | fot. Weatherman90 | 17 czerwca 2020
Pitbulek 2100V  
2

Geezer Butler (Black Sabbath) wspomina najgorsze doświadczenie z narkotykami

rf | fot. Warner Bros. Records | 15 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group