terazmuzyka.pl
Koncerty 347V  
mg | 6 marca 2019
0

James Bay zapowiedział koncert w Polsce

Właśnie ogłoszono pierwszy polski koncert brytyjskiego artysty, bijącego rekordy popularności, Jamesa Baya. Muzyk pojawi się w naszym kraju już w lipcu tego roku.

Agencja Go Ahead ogłosiła właśnie pierwszy w Polsce koncert Jamesa Baya. Brytyjczyk wystąpi już 10 lipca w warszawskiej Stodole. Bilety pojawią się w sprzedaży 8 marca o godzinie 10:00.

Pierwsza epka Jamesa, „The Dark Of The Morning” pojawiła się w 2013 roku. Rok później, Bay ruszył w trasę koncertową z Hozierem. Mimo dobrze przyjętego singla z kolejnej epki, „Let It Go”,  dopiero jego debiutancki album „Chaos And The Calm” z 2015 roku sprawił, że o wokaliście stało się głośno. Single „Hold Back The River” i „Let It Go” mają setki milionów wyświetleń w serwisach Youtube czy Spotify i to one sprawiły, że płyta pokryła się podwójną platyną. 

W 2018 Bay wrócił z nowym albumem „Electric Light”, w którym zmienił brzmienie znane z „Chaos And The Calm”. Klasyczne gitarowe dźwięki, połączone z nieco bluesowym wokalem zostały zastąpione większą ilością elektroniki i popu. Sam autor stwierdził, że nowa płyta była dla niego muzyczną ewolucją.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 659V  
4

Legendy polskiego metalu na wspólnej trasie

rf | fot. Facebook | 21 maja 2019
Koncerty 382V  
0

Merry Christless 2019. Poznaliśmy skład tegorocznej imprezy!

mg | fot. Christian Martin Weiss | 21 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group