terazmuzyka.pl
Film / serial 355V  
mg | 5 marca 2020
0

James Bond. Premiera filmu „No Time To Die” przeniesiona

Nie w kwietniu, a dopiero w listopadzie swoją premierę będzie miał film o przygodach Jamesa Bonda – „No Time To Die”.

Sami widzowie i fani Jamesa Bonda, obawiający się rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa, prosili wytwórnię o przesunięcie premiery filmu „No Time To Die”. Choć machina promująca film ruszyła kilka miesięcy temu, zdecydowano się na zmianę terminu premiery 25 filmu o przygodach Agenta 007.

„No Time To Die” trafi do kin nie na początku kwietnia, jak wcześniej planowano, ale 12 listopada w Wielkiej Brytanii i 25 listopada na całym świecie. Wytwórnia obawiała się, że koronawirus wpłynie na ewentualną możliwość wyświetlania filmu w kinach na całym świecie. Odnotowywane są już bowiem przypadki – w Chinach czy Korei Południowej – że kina są zamykane. Niewykluczone więc, że podobna sytuacja wydarzy się w Europie czy USA.

Przypomnijmy, że „No Time To Die” będzie ostatnią produkcją, w  której główną rolę zagra Daniel Craig. Aktor oficjalnie ogłosił, że kończy swoją przygodę z filmami o Bondzie. Poza nim, na ekranie zobaczymy między innymi Ralpha FiennesaLea SeydouxNaomie Harris czy Jeffreya Wrighta. Na produkcję filmu wydano rekordowe 250 milionów dolarów

Film promuje utwór „No Time To Die”, który przygotowała Billie Eilish:


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group