terazmuzyka.pl
Newsy 1155V  
rf | 14 lutego 2018
1

James Hetfield gotowy do filmowej roli [FOTO]

Zobacz, jak James Hetfield będzie wyglądał w roli policjanta w filmie „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”.

Wczoraj informowaliśmy, że James Hetfield zadebiutuje jako aktor w filmie „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”, traktującym o seryjnym mordercy, Tedzie Bundym. Dzisiaj możecie zobaczyć, jak wokalista Metalliki prezentuje się w stroju policjanta Boba Waywarda.

Omega na dwóch koncertach w Polsce

Reżyser filmu, Joe Berlinger, umieścił na swoim Instagramie zdjęcie z planu, na którym widzimy Jamesa Hetfielda w stroju policjanta.

Będzie to aktorski debiut wokalisty Metalliki na dużym ekranie. W rolach głównych ujrzymy natomiast Lily Collins, Johna Malkovicha, Jima Parsonsa oraz Haley Joel Osment. Teda Bundy’ego zagra natomiast Zac Efron.

Joe Berlinger, który jest reżyserem „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” wyprodukował film „Some Kind Of Monster”, dokumentujący nagrania albumu „St. AngerMetalliki. Tak Berlinger mówi o Hetfieldzie:

Spędziwszy z nim i resztą Metalliki setki godzin na planie, mogłem poczuć jego charyzmę i niezwykłą osobowość. Czułem, że będzie potrafił wnieść tę moc i magnetyzm do roli filmowej, ucieszyłem się więc, kiedy zgodził się zagrać w filmie.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się na początku tego roku, jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie miał swoją premierę. Chociaż będzie to filmowy debiut aktorski Jamesa Hetfielda na dużym ekranie, wokalistę Metalliki mogliśmy usłyszeć podkładającego głos w kreskówkach „South Park” i serii „The Simpsons”, gdzie zagrał samego siebie. W 2017 roku Hetfield wystąpił też w roli narratora w filmie dokumentalnym „Addicted To Porn: Chasing The Cardboard Butterfly” traktującym o zgubnym nałogu, jakim jest oglądanie pornografii.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
fix [188.165.***.***] dodano: 19.03.2018, 11:35 #1
Hm... cała Metallica zagrała samą siebie w filmie " Nagrody Darwina" więc nie wiem czy mówimy o debiucie aktorskim skoro już zagrali...
Koncert już wkrótce
  • Metallica
  • Data i miejsce koncertu: 28 kwietnia 2018
    Kraków, Tauron Arena
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group