terazmuzyka.pl
Pitbulek 6990V  
rf | 16 stycznia 2020
30

James Hetfield (Metallica) opuścił odwyk i wkrótce otworzy wystawę

Wokalista Metalliki otworzy specjalną wystawę poświęconą starym samochodom.

James Hetfield przez ostatnie miesiące przebywał na odwyku, przez który Metallica musiała odwołać zaplanowane na koniec 2019 roku koncerty. Teraz jednak wokalista powraca do aktywności i 30 stycznia otworzy wystawę starych samochodów, do której dodał dziesięć swoich eksponatów. Wystawa powiązana jest z książką „Reclaimed Rust: The Four-Wheeled Creations Of James Hetfield”, której premiera zaplanowana jest na 5 maja 2020 roku.

Zobacz, co wiemy o książce Jamesa Hetfielda

Tak dyrektor Muzeum Motoryzacji w Los Angeles, Terry L. Karges, mówi o wystawie:

Kolekcja Hetfielda zostanie wystawiona po raz pierwszy w historii i nie możemy się doczekać pokazania tych wyjątkowych pojazdów.

Tymczasem Metallica ogłosiła kolejne daty koncertów na 2020 roku. Grupa w kwietniu odbędzie trasę po Ameryce Południowej, a latem zagra serię festiwalowych występów w Stanach Zjednoczonych.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (30)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Mantas [31.42.***.***] dodano: 16.01.2020, 16:53 #1
Myślałem że James otworzy wystawę flaszek, które obalił...
anty PO [83.23.***.***] dodano: 16.01.2020, 18:09 #2
I tak wróci tam prędzej czy pózniej.
Pokaż odpowiedzi (6)
Longinus dodano: 16.01.2020, 18:36 #9
I na flaszki przyjdzie czas.
kadakrystian dodano: 16.01.2020, 19:32 #10
Rozumiem, że sami abstynenci się wypowiadają?
Gdybyście mieli tyle kasy co on, to nawet nie chciało by się wam dupy ruszyć i zachlali byście się na amen.
Pokaż odpowiedzi (1)
Tomek [37.30.***.***] dodano: 16.01.2020, 20:58 #12
Nie ma takiej hali która pomieściłaby wszystkie te flaszki.
Pokaż odpowiedzi (1)
ALVA [188.47.***.***] dodano: 16.01.2020, 21:26 #14
Nie odwyk, tylko ośrodek terapeutyczny... Kto pisze takie bzdury? Alkoholizm to ciężka, podstępna choroba. Jemu jest na pewno ciężko z racji środowiska, w którym się obraca. James 24 godzin i nic więcej się nie liczy
rafal11211 [5.173.***.***] dodano: 16.01.2020, 21:37 #15
Kadakrystian popieram twoje słowa. Jak by na dupach siedzieli to by sie zachlali. James jest wielkim światowym artystą
Kuba [109.173.***.***] dodano: 17.01.2020, 00:11 #16
Flaszki for my eyes.
Waldemar Nieścior dodano: 17.01.2020, 01:18 #17
Ja prdl
Jakie te wasze komentarze są żenujące...
Alkocholizm to straszna choroba
Wielki szacunek dla Niego za podjęcie walki
Pokaż odpowiedzi (1)
Bleckend [80.187.***.***] dodano: 17.01.2020, 08:32 #19
A ja trzymam kciuki , I czekam na kolejną trasę po Europie! James czekamy na nową płytę!!!!!!
Max [37.30.***.***] dodano: 17.01.2020, 10:32 #20
Gratulacje I dużo zdrowia wytrwałości wszytskim trzeźwym... czekam na kolejny koncert...
Pablo [83.10.***.***] dodano: 17.01.2020, 15:27 #21
Trzymaj się James. Jesteś Wielkim Artystą
Master [5.173.***.***] dodano: 17.01.2020, 17:17 #22
Czasami jak czytam takie komentarze, takie jak są zamieszczone pod tym artykułem to ręce opadają, jak można być tak ograniczonym...? Polska mentalność, aby dokopać, obgadać, wyśmiać a nie zrozumieć i dać wsparcie... Dla wyjaśnienia to nie tyczy się akurat jamesa...
Adaś Niezgódka [188.147.***.***] dodano: 18.01.2020, 09:37 #23
Dla kogo jest informacja w nawiasie, że James Hetfield jest zMetalliki???
Pokaż odpowiedzi (1)
Tomaszo [176.221.***.***] dodano: 18.01.2020, 13:23 #25
Bardzo dobrze ! Meta dokończy trasę i gra gitara ! Czekam na nowy album bo Hardwired urwało mi mózg Yeah m/
RockMetalFan! [188.146.***.***] dodano: 18.01.2020, 18:50 #26
Na taką wiadomość właśnie czekałem. Jestem zaskoczony, że tak szybko mu się udało. Liczę że po wystawie i koncertach wezmą się za tworzenie nowej płytki. James is back, baby Mrugnięcie Oby wytrwał jak najdłużej. Tego mu od siebie życzę
Zdzisław [188.147.***.***] dodano: 19.01.2020, 05:34 #27
James, wypijmy za zdrowie i za błędy. Na zdrowie!
Krontab dodano: 20.01.2020, 15:37 #28
Kiedyś Hetfield powiedział:

Cytat:

Zacząłem więc pisać kawałek o typie pokroju Layne’a Staley’a – rock ‘n rollowej gwieździe przyciąganej przez śmierć. Wciąż nie wiem, dlaczego on wybrał tą drogę… gość z takim talentem.

No ciekawe...

Kiedyś też z koleżkami z Metalliki w trakcie koncertu robili sobie jaja z Layne'a, że niby to dają sobie w żyłę. Chodziło o to, że Alice in Chains mieli też grać tego wieczora, ale ze względu na nałóg Layne'a nie dali rady.
Teraz Hetfield jest sam co chwilę na odwyku. Bardzo chciałbym, aby odniósł się do tego głupiego żartu i wyjaśnił jak się sam czuje, kiedy przez nałóg musi odwoływać koncerty.
Pokaż odpowiedzi (1)
bj [89.64.***.***] dodano: 29.05.2020, 20:34 #30
ze 100 takich szmaciarzy jak wy nie ulepili by jednego Hetfilda więc może się nie wypowiadajcie